Wpis z mikrobloga

Odwiedziła nas znajoma, Polka mieszkająca w Niemczech. Żona pół żartem zapytała "Czy w Niemczech są jeszcze jacyś Niemcy". No i usłyszeliśmy w sumie to co wszyscy przypuszczają ale z pierwszej ręki brzmi to przerażająco.

Znajoma mieszka na obrzeżach Frankfurtu i oto kilka ciekawostek:

- Po 21 żaden europejczyk nie wychodzi na ulicę.
- Biali ludzie idąc ulicą ostrzegają siebie nawzajem o grupach "uchodźców" które mijali.
- Ludzie boją się zgłaszać incydenty z udziałem "uchodźców" z obawy przed oskarżeniem o rasizm i z obawy przed zemstą.
- Policja robi dobrą minę do złej gry. Każdy widzi jak jest ale d--a cicho.
- W każdym jednym żłobku, przedszkolu państwowym przeważają muzułmanie. Córka po kilku tygodniach w żłobku znała więcej słów arabskich niż niemieckich.
- Starsi niemcy są ekstremalnie wkurzeni ale nikt się nie odzywa bo Hitler i Naziści.
- Kto może wyprowadza się zagranicę.

#niemcy #uchodzcy #islam
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ivan777: Mieszkam w Niemczech od stycznia z całą rodziną. Nie wypowiem się za Frankfurt i zachodnie Niemcy bo mieszkam w Berlinie, ale takiego steku bzdur nie słyszałem nigdy. W Berlinie są niebezpieczne dzielnice jak Moabit, Wedding czy Kreuzberg ale nie jest tam wcale bardziej niebezpiecznie niż na osławionych Szmulkach w Warszawie. Nie wszystko mi się tutaj podoba ale berliński luz i brak kija w dupie tutejszych ludzi bardzo mi odpowiada.
  • Odpowiedz
@ivan777: kurła busy do Niemiec są od 19 zł.
Polecam puknąć sobie gdzieś na weekendzik, pozwiedzać i zobaczyć że OP kłamie.
Jakby ktoś śledził jakikolwiek inny kanał informacji niz ten z TVP to by wiedział, że niedawno były w Monachium protesty na dużą skalę, przeciwko zaostrzeniu polityki migracyjnej i przeciwko jakimś krzywym akcjom AfD w tym temacie. Tam ludzie mają więcej empatii, ale też wiedzą że więcej rąk do pracy
  • Odpowiedz
@ivan777: kłamiesz co łatwo udowodnić. Otóż o 21 to może się niebiezpieczne robić w Polsce, w Niemczech Słońce zachodzi po 22.

@mirun1717: nie ma opcji, żeby w żłobkach było multum muzułmanów, Państwo reguluje takie rzeczy, nie może być przewagi obcokrajowcow w grupie. Tagesmutter nie jest limitowana i tam tak może być.
  • Odpowiedz
@kelso123: mam ciocie w Niemczech i to ze nie wychodzą po 21 to prawda, kupiła sobie pitbulla i tylko z nim wychodzi na spacery, ma tez gaz pieprzowy a jej facet ma pałkę teleskopowa która nosi ze sobą. Jest dużo incydentów związanych z uchodźcami ale w Niemczech są te incydenty uciszane
  • Odpowiedz
@miki4ever: Czy dziecko pary muzułmanów, które urodziło się w Niemczech jest obcokrajowcem? Czy tego narodowcy chcą czy nie, jeśli urodziło się w Niemczech, to takie dziecko jest Niemcem :p
  • Odpowiedz
@miki4ever: Chyba że tak. Ja napisałem tyle ile wiem od znajomych Niemców z pracy, którzy się żalili że im ciężko znaleźć żłobek dla swoich dzieciaków, bo te są pełne muzułmanów, którzy i tak nie pracują więc mają czas zajmować się dziećmi. I to ich właśnie w-----a najbardziej :p
  • Odpowiedz
Znajoma mieszka na obrzeżach Frankfurtu

To jeszcze niech się wypowie ktoś z okolic portu w Hamburgu i będziemy mieli pełny obraz republiki federalnej niemiec

Ludzie boją się zgłaszać incydenty z udziałem "uchodźców" z obawy przed oskarżeniem o rasizm i z obawy przed zemstą.

Często tez zwyczajnie nie potrafią po niemiecku
@ivan777:
  • Odpowiedz
@ivan777: Wiesz co. Mieszkam w jednej z bardziej niebezpiecznych dzielnic wg niemieckiej policji. Mieszkam tu zanim rozpruł się ten cały worek z uchodźcami. W mojej dzielnicy poniekąd działają libańskie gangi a dopiero niedawno widać, że w okolicy mieszka większość Arabów, tym razem z Syrii. Jest teraz więcej barów z shawarmą i sklepów arabskich w okolicy.
Wiesz co, masz rację. Niemcy nie wychodzą wieczorami z domu. Życie nocne nie istnieje. Ale
  • Odpowiedz
@ivan777: Otóż mam rodzinę spod Frankfurtu i tak się składa że p--------z bajeczki. Owszem są ciapaki, ale nic takiego o czym piszesz nie ma miejsca. Jest tak jak było. Nikt nie boi się wyjść wieczorem pochlać na ławeczce w parku.
  • Odpowiedz