Wpis z mikrobloga

Odwiedziła nas znajoma, Polka mieszkająca w Niemczech. Żona pół żartem zapytała "Czy w Niemczech są jeszcze jacyś Niemcy". No i usłyszeliśmy w sumie to co wszyscy przypuszczają ale z pierwszej ręki brzmi to przerażająco.

Znajoma mieszka na obrzeżach Frankfurtu i oto kilka ciekawostek:

- Po 21 żaden europejczyk nie wychodzi na ulicę.
- Biali ludzie idąc ulicą ostrzegają siebie nawzajem o grupach "uchodźców" które mijali.
- Ludzie boją się zgłaszać incydenty z udziałem "uchodźców" z obawy przed oskarżeniem o rasizm i z obawy przed zemstą.
- Policja robi dobrą minę do złej gry. Każdy widzi jak jest ale dupa cicho.
- W każdym jednym żłobku, przedszkolu państwowym przeważają muzułmanie. Córka po kilku tygodniach w żłobku znała więcej słów arabskich niż niemieckich.
- Starsi niemcy są ekstremalnie wkurzeni ale nikt się nie odzywa bo Hitler i Naziści.
- Kto może wyprowadza się zagranicę.

#niemcy #uchodzcy #islam
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Starsi niemcy są ekstremalnie wkurzeni ale nikt się nie odzywa bo Hitler i Naziści.


@ivan777: co do reszty się nie wypowiem bo mam nieco inne relacje z drugiej ręki, ale ten jeden punkt się powoli zmienia, Hitler już przestaje być słowem-wytrychem i to nie tylko na skrajnej prawicy, powoli już chyba przestają miec ochotę dokonywać samobiczowania za poprzednie pokolenia. Mein Kampf już można drukować, z gier nie będą panicznie wycinać
  • Odpowiedz
@ivan777: Właśnie słyszałem, że tam jajca, moj kolega opowiadał że musiał #!$%@?ć srogo bo oni tam już czołgami jeżdzą w Niemczech.Uchodźcy oczywiście. Z pontonu podobno od razu na czołgi, moga zamieniac za żony i dzieci, dlatego ich tam tak mało. Ale mają własnie te czołgi. Zapytaj czy prawda że mają czołgi
  • Odpowiedz