Wpis z mikrobloga

Po niecałych dwóch latach użytkowania zacząłem odnosić wrażenie, że tak nisko to ten portal jeszcze nigdy nie upadł. Zielone multikonta spamujące gdzie popadnie politycznym ściekiem, powtarzanie w kółko do porzygu tych samych memów, wrzucanie dla atencji coraz bardziej absurdalnych baitów... Jedynie obserwowanie konkretnych tagów ma tu jeszcze jakikolwiek sens, choć i tak twoje czarnolisto szybko zapełni się trollami i zwykłymi debilami, dla których wciśnięcie kłódki przy tagu jest zadaniem wykraczającym poza ich intelektualne zdolności. Nie trzeba też chyba wspominać o tym, jakie tagi od ponad roku cieszą się tutaj zdecydowanie największym zainteresowaniem. Mam dość. A czytanie dzisiejszego wysypu raka pod tagiem #lgbt tylko przelało czarę goryczy. Jesteście czasami gorsi niż tak bardzo wyśmiewane przez was Grażyny z onetu. Ten sam poziom upośledzenia. Ta sama #!$%@? mentalność.
#wykop #bekazwykopu #niewiemjaktootagowac #zalesie
Pobierz
źródło: comment_9sDH8H3ZERfZm5vu7EEsqtNSaphpcZzO.jpg
  • 31
@Garius:

Ja dzisiaj kolejny tag popularny ostatnio wrzuciłem na czarno, dotyczący wojenki katole vs. ateiści. Jak tak dalej pójdzie to albo trzeba będzie usunąć konto albo przeglądać puste gorące.
@Garius mam te same refleksje. Od ponad roku mam wrażenie że wchodzę tu tylko z przyzwyczajenia. Nie ma na wypoku nic interesującego już od dawna. Kalki z reddita, baity, głupie zabawy w plusowanie i wojny światopoglądowe. Też czarnolistowalem dużo nickow, nawet kilka z tego wątku mam na czarno, pewnie za głupie memy z papieżem albo jakieś obrazki z nocnej.