Wpis z mikrobloga

Powoli się godzę z tym, że Patryk Jaki zostanie prezydentem Warszawy. Lepiej zawczasu się przyzwyczajać niż w listopadzie dostać z liścia tą informacją.

Przecież on tak #!$%@?... Oczywiście, kampania się jeszcze nie zaczęła, ale Patryk jest absolutnie WSZĘDZIE.

Codziennie coś. Codziennie, 9 rano, pyk, konferencja. Patryk Jaki zreformuje straż miejską, Patryk Jaki przyjeżdża rowerem, przecież zawsze kochał rower i zbuduje nowe drogi rowerowe, Patryk Jaki wybuduje 2 nowe linie metra, Patryk Jaki gra w kosza, Patryk Jaki gra w piłkę, Patryk Jaki obroni Państwomiasto, Patryk Jaki obroni niepełnosprawnych, Patry Jaki kocha niepełnosprawne dzieci, przecież sam ma, i do tego jeszcze takie urocze zdjęcie z synkiem na Twitterze, Patryk Jaki kocha psy, Patryk Jaki da tysiąc złotych za każdego adoptowanego zwierzaka, Patryk Jaki walczy z reprywatyzacją, Patryk Jaki - szeryf stolicy, stoi na straży prawa, Patryk Jaki zapewni przedszkola, Patryk Jaki rozdaje kiełbasę dorosłym, Patryk Jaki rozdaje jabłka dzieciom, Patryk Jaki gotuje chłodnik, Patryk Jaki jedzie pod bloki, Patryk Jaki jedzie nad rzekę, Patryk Jaki zbuduje dwa mosty, Patryk Jaki zapewni filtry, Patryk Jaki jest nagle ekologiem, Patryk Jaki zasadzi więcej drzew, Patryk Jaki nie zamknie lotniska, Patryk Jaki obiecuje program kosmiczny dla Warszawy...

On jest lata świetlne przed wszystkimi innymi. Coś się dzieje - on już tam jest, już mówi to co ludzie chcą usłyszeć. I coś, zawsze, do kogoś się przyklei, że aha, no tak, on chciał coś z tym zrobić, przejmuje się. I mówię to z przykrością, bo jeśli wygra, to naprawdę będzie to tragedia dla tego miasta.

A Rafał... no cóż. Siedzi. Objechał 18 dzielnic w 18 godzin, no brawo.

Trzaskowski przegra te wybory, bo siedzi na ławce i wierzy, że "inteligencja" na niego zagłosuje. "Bo przecież nie mają alternatywy, albo ja, albo PiS, hehe". Jakby nie wiedział, że tych jest jednak zawsze mniej, a potem, przy urnie, ludzie nie głosują patrząc realnie na obietnice, tylko przypomną sobie "a, on taki miły, uśmiechnął się do mnie i uścisnął mi dłoń, potem powiem, że ściskałem się z prezydentem, hihi." Przerżnie, no znowu, jak Komorowski z Dudą, bo nikt, ani wyborcy, ani politycy opozycji się niczego nie uczą. Tylko PiS wie jak dobrze czarować.

Ale ten upadek będzie boleć, au.

A jeśli ktoś mówi, że "no przecież są inni, na nich można zagłosować" to odpowiem - no błagam, kto zna Justyne Glusman, kto zagłosuje na Wojciechowicza? Może Śpiewak jest trochę rozpoznawalny, ale co właściwie z tego?


#patrykjaki #pis #trzaskowski #wybory #warszawa
Pobierz NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie - Powoli się godzę z tym, że Patryk Jaki zostanie prezyd...
źródło: comment_xyN7atEFUUxzjP9MdjwxMZ1oAQZEVHgA.jpg
  • 29
bo jeśli wygra, to naprawdę będzie to tragedia dla tego miasta.


@NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie: zależy jakie będzie miał układy z centralną władzą. We Wrocławiu przeżywaliśmy taki problem jak Schetyna popadł w niełaskę w Platformie. Nagle się okazało, że zaplanowane pieniądze na różne inwestycje zaczęły rotować do innych regionów. Jakby Pis dalej rządził i Jaki był prezydentem Warszawy to by się mogło okazać że to do nich zostaną przekierowane pieniądze z potencjalnych inwestycji gdzie
a ja wierze, że się mylisz... Warszawa nie zagłosuje na PiS. wszyscy, którzy by na niego głosowali podatki odprowadzają "U SIEBIE"


@emenems: to pora zjeść na ziemię, na Jakiego zaglosuje większość ludzi starszych, ktora głosuje na PiS czyli mocno zmobilizowany elektorat (zobacz kto wygrywa wybory w stetryczałych dzielnicach) + ci którzy dali się nabrac na politykę społeczną, walkę z kamienicznikami i zielonymi, "mlodzi wykształceni" wybory oleją jak zawsze...
@kozaqwawa a masz link do tych sondaży? Moim zdaniem stary elektorat nie nabierze się na malowanego dresa z opola. Zobacz że pis dawno nie rządził w Warszawie a kamienice w Warszawie to temat pożywka dla Polski b żeby było o czym gadać we wsi jakie to walki w tej warszawie