Wpis z mikrobloga

@drGreen:

dla tych co chcą przejść na weganizm, obejrzyjcie ten film - gościu był weganinem przez 10 lat, jego zdrowie jedynie się pogarszało, wiecznie problemy z żołądkiem, trawieniem itp. - przeszedł na 100% carnivore dietę i w ciągu 3 dni wszystkie problemy przeszły.

Słuchajcie mnie wiec drogie dzieci:

ZJADAJCIE STEKA KAŻDEGO DNIA ZAMIAST ZJADAĆ CHWASTY!

https://www.youtube.com/watch?v=M5_VSov79z8

#dieta #zdrowie #weganizm #mikrokoksy #carnivore #keto
  • 56
@chuckmls: Pokaz badania TSH, FT3, Testososteron, SHGB, prolaktyne, cholesterol LDL, insuline, FSH itd z kazdego miesiaca. Jestem watanie za nie zaplacic, ale jak spadniesz z sila,.waga w przeciagu badan co 2 tyg. (6 m-ecy) wplacisz mi x10 koszty badan!! Wchodzisz w to?
(òóˇ)
Taki bigh brother wykopu...
@ImInLoveWithTheCoco:

jest powszechna opinia, ze kazdy powienien zjadac kiszonki - kapuste, ogorki, kefir, kombuche itp - ja sam ososbicie na tym wcale sie lepiej nie czuje, wrecz gorzej. uwazam, ze wszytsko zalezy od tego co/jakie bakterie siedza w naszych jelitach, jednym te kiszonki moga pomoc a innym wrecz zaszkodzic. ja sam uzywam bardzo malo, w szczególności kapusta kiszona mi nie służy!
@NooB1980: ty jesteś chory człowieku, co to da że zrobię badanie jak nie jeden tu wie że jestem z "branży" i mogę sobie odpalić kalilab i zrobić korektę na wynik jaki mi odpowiada, czy wziąć wyniki byle jakiego pacjenta. Zrobię badania a ty i tak powiesz że oszukuję. Z tego co widzę to cały czas jak jakiś gestapo zaglądasz każdemu co je co innego niż smalec i mięso do miski i
@drGreen: A kto okrada nasza Ojczyzne i wmawia, ze cza 0,8g Ww na kg. A ja mowie i wiem co mowie, ze dla.tych co nie rozumiejo proporcji 1,5(po mojemu/1,7=2g/kg Ww)/ robi z Tluszczowcow perpetum mobile, to sie bolszewicy dieyetyczny smiejo. Dlatego tak chetnie rzucam wyzwania #!$%@?.... #antypolskim ;) ]:D . Ja wiem jak to dziala, gdyz ciezko fizicznie pracowalem >12 m+ecy. Nie jak te cipy o prof. Burke, Volk, Asker, Sowinski,
@PrawyKuba: Nie mam czasu, ukonczylem technikum-nauki scisle=komunisto. Nie trafiam w klawoature, gdyz pije alkohole i jem bialko zwoerzwce Lewy, cieply pedalukacy kubusiu pucjatku.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam kednak Hoolandzudowke, pedofiloa mode On, jak ten frajer.z UiSraela.
@chuckmls: Jestes nikim bez koksow, chyba, ze przyjmiesz moje wyzwanie. Inaczej milcz koksiarzu!!? Juz ja przypilnuje, abys nie zarl T3, DNP, SAA, Metforminy itd.
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)