Wpis z mikrobloga

@Rafal-Kowalyk: co teraz zazdrosny o Marlenke czy moze za duzo moglaby powiedziec ? xD niech jedzie, chociaz grubas ja wyrwie z zadupia skoro ty potrafiles zrobic na niej tylko gownoaferke i olac bo glonojad tupnął ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rafal-Kowalyk: ty tam pilnuj tej plastikowej szmaciury co jak obojniak wyglada. Podjedziesz na u2 rzucisz jajkami i dostaniesz oklep bo takiego pijanego patyczaka kazdy zlapie. Ty sie lepiej ciesz jak grubas zaprosi marlene do siebie, jeszcze jakies sluchy beda o tobie, bo obecnie masz po 50-150 widzow i nawet juz kasiory nie masz z tego. A jeszcze pol roku temu mowiles ze masz tyle nagranych projektow ze bedziesz mial mnostwo
  • Odpowiedz
@Rafal-Kowalyk: Haha sam się na U2 pchales ale Cię nie chcieli nie dziwię się.A Marlenka niech tam przyjedzie będzie ciekawie.I kto tu kogo wykorzystywał? Jesteś tak samo głupi albo i bardziej tak jak ta Twoja przyjaciółka spalona solaraXD
  • Odpowiedz
@Rafal-Kowalyk: Człowiek którego każdy oddech jest kłamstwem.
Rozmawiałem dziś z mamą Marlenki na twój temat, tak przy okazji zakupów. Jak, być może wiesz, pracuje w PSS Społem na ul. Piłsudskiego, na dziale z mięsem. Nie potwierdziła żadnych twoich bredni które tu wypisujesz od kilku dni. A to co powiedziała na twój temat nie nadaje się do publikacji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Good news jest taki, ze
  • Odpowiedz
@Rafal-Kowalyk: ty od dluzszego czasu jak streamowales to miales coraz mniej widzow i jeszcze gadales ze byles w uwadze to jestes gwiazda, ze masz kontrakty na wiele tysiecy. Miales jakies shore robic, a ostatnia rzecz jaka ci zostala to atencjowanie sie na wykopie bo tylko to ci ozstalo bo sie juz skonczyles pijaku.
  • Odpowiedz