Wpis z mikrobloga

Dlaczego ateiści często chrzczą swoje dzieci? Mimo, iż moi synowie są bez chrztu to odpowiem wam na swoim przykładzie.

- setki awantur
- groźby wydziedziczenia żony
- płacz i szantaż emocjonalny teściowej
- specjalna msza w intencji naszego nawrócenia
- nasyłanie po kolei każdego z rodziny by nas opamiętał
- nasłanie na żonę w pracy (by mnie nie było) księdza

Ile moja żona przepłakała z tego powodu głowa mała. Zmuszenie kogoś do ochrzczenia swoich dzieci poprzez ostracyzm i szantaż to nie przegrana ateisty, ale dowód na brak RiGCzu u katoli.
#bekazkatoli #gimboateizm #ateizm #katolicyzm
  • 219
@lakukaracza_: to jest ciekawa sprawa, ze akurat jednemu ateiście nie chcą tabletek sprzedać w aptece, gdzie nie słyszałam wśród znajomych o ani jednym przypadku odmówienia sprzedaży antykoncepcji. Chyba, ze antykoncepcją nazywasz tabletki „dzień po”.
Zamiast wykazać rodzinie, że ich wiara jest pusta nieprawdziwa, fałszywa i bazuje na tym co sąsiedzi bazują, to siedzicie cicho, by potem w internetach opisywać jacy to katolicy są be.


@simperium: Na mirko to jest wszystko proste i oczywiste. W rzeczywistości nie można dyskutować i polemizować z seniorami, którzy całe swoje długie życie byli gorliwymi katolikami. Tzn. można ale jest to równoznaczne z kłótnią i ostracyzmem, co mogą nawet przypłacić własnym
@lakukaracza_ U mnie to samo, siostra z mężem nie chcą chrztu bo sami są ateistami a cała rodzina poza mną ich atakuje. Na rodzinnym spotkaniu wytknąłem im że nienawiść, szantaż, ostracyzm to grzech i że zmuszanie wbrew woli na pewno nie spodobałoby się Jezusowi to też zostałem zaatakowany. Powiedziałem siostrze i szwagrowi że wspieram ich decyzję i nie mają dać się złamać i że chyba czas zawęzić nasze rodzinne spotkania do normalnych
Ile moja żona przepłakała z tego powodu głowa mała. Zmuszenie kogoś do ochrzczenia swoich dzieci poprzez ostracyzm i szantaż to nie przegrana ateisty, ale dowód na brak RiGCzu u katoli.


@lakukaracza_: masz #!$%@?ą rodzinę i tyle, a nie że wina katoli xD Ja mam tak bardzo w dupie co kto sobie robi, znajomych gejów, lesbijkę, ateistę itd. i prawdę mówiąc nigdy nikt nikomu nie zarzucał niczego. Jak byś miał w rodzinie
@lakukaracza_: stary, że tez chce się Tobie wdawać w dyskusje. Ktos chce wierzyć to niech wierzy, nie chce to niech nie wierzy, co to kogo obchodzi? Ja to mam gdzieś, nie interesują mnie poglady innych ludzi i jestem szczęśliwy:) polecam zastosowanie tego również w swoim życiu. Pozdrawiam
@lakukaracza_: myślę, że najważniejszy powód jaki ja widzę, to fakt odebrania dzieciakowi części dzieciństwa, nie ochrzcić go to jak powiedzieć na samym początku, że Święty Mikołaj to bujda, a najlepsze zabawki dostają dzieci bogatych rodziców nieważne jak niegrzeczne by nie były