Wpis z mikrobloga

Dlaczego ateiści często chrzczą swoje dzieci? Mimo, iż moi synowie są bez chrztu to odpowiem wam na swoim przykładzie.

- setki awantur
- groźby wydziedziczenia żony
- płacz i szantaż emocjonalny teściowej
- specjalna msza w intencji naszego nawrócenia
- nasyłanie po kolei każdego z rodziny by nas opamiętał
- nasłanie na żonę w pracy (by mnie nie było) księdza

Ile moja żona przepłakała z tego powodu głowa mała. Zmuszenie kogoś do ochrzczenia swoich dzieci poprzez ostracyzm i szantaż to nie przegrana ateisty, ale dowód na brak RiGCzu u katoli.
#bekazkatoli #gimboateizm #ateizm #katolicyzm
  • 219
@KiraQueen najbardziej mnie osłabia oburzenie, że ateiści obchodzą Wigilię. Bo w kolacja z rodziną, prezenty i święty Mikołaj są tak potwornie religijne i dlatego trzeba mieć w pupci swoją rodzinę...


@Replica: raczej dlatego że chcą spędzić czas z rodziną? Co w tym złego? Ja do kościoła nie chodzę a na wigilii z rodziną siedzę i fajnie jest..

Pozdrawiam
@lakukaracza_ to tylko utwierdza mnie w tym ze dobrze robie. moge isc na wojnę z calym swiatem ale nigdy nie zrobie nic wbrew wlasnej woli. ale ja to mam zajebiscie silna psychike. moja rodzina juz wie ze mnie sie nie da zmusic zmanipulowac ani przekupic. za proby wtracania sie w moje zycie mozna zebrac srogi #!$%@?. moja pewnosc siebie sprawia ze bardzo rzadko ktos nawet probuje cos zasugerowac. ale na to ciezko