Wpis z mikrobloga

O zesz kur.. mac.. Spotkanie "Oddaj się Maryi" odbyło się w lipcu w Niepokalanowie. Gościem był Rafał Piech, prezydent Siemianowic Śląskich. I przemówił: "Mieszkańcy pytają się mnie, skąd biorę na to pieniądze, że tyle rzeczy udało się zrobić i to w ciągu czterech lat. Myślę, że to wszystko to działanie Matki Bożej i Jezusa". Z sieci wykasowano już nagranie jego świadectwa.

Każde miasto ma osobę odpowiedzialną. W Siemianowicach Śląskich taką osobą jest Maryja. Ona otrzymała klucze do miasta, jest jego menedżerem i je prowadzi – wyznał w lipcu tego roku Rafał Piech. Był gościem lipcowego spotkania Oddaj się Maryi, które co jakiś czas jest organizowane w Niepokalanowie.
Pragnienie oddania Jej wszystkiego

Prezydent opowiadał też o tym, że jak zrodziło się jego pragnienie zawierzenia miasta Matce Bożej. – Jako młody chłopak nie lubiłem czytać książek. Dopiero w wieku 20 lat zbliżyłem się do literatury, zacząłem czytać książki oparte na faktach. Czytałem literaturę katolicką i natrafiałam na książki mówiące o zawierzeniu się Niepokalanej. Gdzieś rodziło się to pragnienie oddania wszystkiego Jej – mówił.
http://katowice.wyborcza.pl/katowice/7,35063,23759998,prezydent-siemianowic-slaskich-to-maryja-jest-menedzerem-miasta.html
#ateizm #rakcontent #bekazkatoli #katolicyzm #neuropa ##!$%@? #kanalia #kanciarz #klamca #brednie #belkot #polska #polityka #urojenia #zwidy #halucynacje #omamy #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #oszukujo #bajki #banialuki ##!$%@? ##!$%@? #swiry #pajacyk #humor ##!$%@? #nienormalny #anormalny #nerwicanatrectw #psychiatria
robert5502 - O zesz kur.. mac.. Spotkanie "Oddaj się Maryi" odbyło się w lipcu w Niep...

źródło: comment_fdLTnr087vU3bCOjYlWFHwmxN6pkCQGt.jpg

Pobierz
  • 6