Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i mirabelki, powiedzcie kto w tej sytuacji jest nienormalny. Otóż moja dziewczyna sika pod prysznicem. Z przykrością stwierdzam, że gdy mi o tym powiedziała, to poczułem do niej straszne obrzydzenie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wiem, że niektórzy mężczyzni tak robią, no ale żeby kobieta tak robiła to jest dla mnie przesada... Powiedziałem jej żeby tak nie robiła, a ona powiedziała, że to nic złego + oszczędność. Co o tym sądzicie?

#zwiazki #sikanie #logikarozowychpaskow #fujka #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów

Czy to normalne, aby DZIEWCZYNA sikała pod prysznicem?

  • TAK 78.8% (1270)
  • NIE 21.2% (342)

Oddanych głosów: 1612

  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@agaja: bezsensowny komentarz. Przeciez op nie oczekuje od swej partnerki by całkowicie zaprzestała sikac, tylko by nie skala pod prysznicem
  • Odpowiedz
@agaja: Bo kobiety nie pierdzą, nie robią kupy i nie przeklinają (i nie sikają pod prysznicem). A przynajmniej niektóre chłopy tak myślą ;]
  • Odpowiedz
@agaja: czyli rozumiem, że twoi zdaniem to, że kobiet się nie bije, to że mają pierwszeństwo i różnego rodzaju temu podobne konwenanse to absurd. Okay.
  • Odpowiedz
@C8H18: nie powinno się bic nikogo. Przynajmniej ja tak uważam, nie wiem, jak Ty. Absurdem sa teksty, że kobiecie nie wypada tego czy siamtego - jeśli coś jest niewlasciwe, jest takim bez względu na to, czy robi to kobieta, czy mężczyzna.
Po prostu.
  • Odpowiedz
@agaja: nie wypada, ale teraz odpowiedz mi na następujące pytanie - jaki widok by wywołał większe oburzenie - kobieta z obitą twarzą, czy facet? (zakladakaj, że obie osoby zostały pobite).
  • Odpowiedz
@C8H18: Kiedyś pobili (i okradli) mojego kolegę i jego dziewczynę to jakoś nie myślałem sobie, że "uuu jak ktoś mógł dziewczynę pobić" tylko w sumie współczułem tak samo obu osobom, może nawet koledze bardziej bo był trochę bardziej zmasakrowany.
Szczerze to jakoś nigdy nie patrzę na płeć ofiary, kolor skóry czy cokolwiek innego xd Człowiek to człowiek, nie ważne co ma między nogami to też czuje ból.

A taka mentalność,
  • Odpowiedz
To jest w ogóle pierniczona dyskryminacja. Kiedyś kolega dostał w mordę od jakiejś dziewczyny, oddał jej, a ochrona wyprowadziła go zamiast niej.


@C8H18: @trevoz: dokladnie.
Stawianie kobiety ako takiej na piedestale to jest wedlug mnie kpina.
Oczywiscie, ze wieksze oburzenie zazwyczaj wywoluje pobita kobieta, ale z drugiej strony... Czy nie jest to tak,ze te wszystkie "przywileje" sa ustalane na zasadzie, ze to facet "tu rzadzi"?
Tak samo teksty, ze kobiecie jest na swiecie
  • Odpowiedz