Wpis z mikrobloga

Witam Mireczki i Mirabelki!

Poprzednią książkę, czyli It - Stephen King oceniliście na: 6,9. To mniej niż na lubimyczytać.pl (7,8). 68% Mirków jej nie czytało.

Dzisiaj ocenimy.. Władcę Pierścieni - J. R. R. Tolkiena. I oceniamy całość! Drużynę Pierścienia, Dwie wieże i Powrót Króla. Co sądzicie o fantastycznym klasyku? Dajcie znać w komentarzach i ankiecie.

Krótki opis fabuły:


Jeśli chcecie być wołani do kolejnej ankiety, na dole jest komentarz do tego stworzony!

Następną książką będzie Metro 2035! Zamkniemy ładnie trylogię, i podsumujemy wyniki ()

#wykopowelektury <- tag do obserwacji / czarnej listy
#ksiazki #literatura
Dele - Witam Mireczki i Mirabelki! 

Poprzednią książkę, czyli It - Stephen King oc...

źródło: comment_ctsXfaEbx7HARkxug9WZzcp3lj9ucMuJ.jpg

Pobierz

Jak oceniacie książkę?

  • 1 4.8% (74)
  • 2 0.4% (6)
  • 3 0.9% (14)
  • 4 1.3% (20)
  • 5 1.3% (20)
  • 6 2.6% (41)
  • 7 5.2% (81)
  • 8 10.1% (156)
  • 9 16.6% (257)
  • 10 56.8% (881)

Oddanych głosów: 1550

  • 59
  • Odpowiedz
Wołam przez MirkoListy plusujących ten komentarz (225)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @bartleby @Sruklilele @HalBregg @MrEdmundDantes @Siergiej_Zugij @Nodinn @Fritzowski @Fezzu @Berkas @Szpurka @kalkuba @mniamrampampam @niebieski @Ciastek123 @Astghik1319 @GeneralDywizjonu303 @mp93 @L1QID0 @Stalkere @maseczjuset @WONSZIPAJONK @Transparentny @Ejdolf @Winkey @AurenaZPolski @konstruisto @zdjecie_z_wenszem @Askaukalis @Tom_Ja @Alan11211 @szysztopf @Relkin @MacFlays @hiszpanski_konkwistador @
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Dele: pierwszy tom czytam co lato, odkąd w ogóle czytam dla przyjemności. Nawet nie lubię jakoś specjalnie fantasy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Dele w ramach ciekawostki caly Wladca Pierscieni to jedna ksiazka, wydawana w trzech tomach bo pierwszy wydawca tego zarzadal :-) nie ma tu 3 czesci jak niektorzy czasami pisza. Ale ty to pewnie wiwsz :-)
  • Odpowiedz
@Dele: a gdzie wpis o daniu plusa do kolejnej wrzutki?

No i w moim przypadku jakoś tak dziwnie się złozyło, że przeczytałem trylogię jako dwie cześci, bo przygodę z władca pierścieni zaczałem od drugiej części i jakoś do tej pory nie chciało mi sie nadrabiać i czytac pierwszej choć kilka razy się przymierzałem.
  • Odpowiedz