Wpis z mikrobloga

@sunlifter: mieszkałem pare miesięcy we wsodnich niemczech i faktycznie nie było tam ciapactwa bo tam trzeba #!$%@?ć :D i z wioski do wioski jest pare km, nie ma nawet czego ukraść. W Belgii natomiast spędziłem rok i np. murzyni mnie okradli na 700 euro i #!$%@? wie co jeszcze mogli by zrobić bo dosypali mi drinka, że nic nie czaiłem
  • Odpowiedz
@rzep: tyle tylko ze te wszystkie "gesty' Niemcow są moze bardzo ladne i sympatyczne ale nie maja zadnego znaczenia. takie gesty - zeby cokolwiek znaczyly powinny byc wykonywane w Niemczech, aby docieraly do swiadomosci Niemcow. W Niemczech modus operandi niemieckich wladz jest taki sam jak zawsze - to Niemcy sa lepsi moralnie od calej reszty i szczegolnie od krajów wschodniej Europy. To Niemcy stanowia sile przewodnia Europy, a jak sie ktos
  • Odpowiedz
Ukraińców nie było podczas pacyfikacji PW?


@Klepajro: Byli przede wszystkim Rosjanie. Mógł się zdarzyć oczywiście Ukrainiec - były jeniec z AC, ale przy tłumieniu PW nie było regularnych kolaboracyjnych jednostek ukraińskich. Natomiast od początku pojawiło się mówienie o Rosjanach z SS Dierlewanger, odznaczających się wyjatkowym okrucieństwem, jako "Ukraińcach", pewnie pod wpływem wieści z Wołynia.

DW: @Dorhak: (Pani, jeśli już).
  • Odpowiedz