Wpis z mikrobloga

interesujący dobór słów w kontekście tego, że dużą część żołnierzy pacyfikujących powstanie było Ukraińcami, Rosjanami i generalnie nie-Niemcami. Przepraszają zatem tylko za Niemców?


@miszo_balkan:
1) Ambasada Niemiec to raczej może przepraszać tylko za Niemców.
2) Jakby napisali o innych nacjach to zaraz podniosłoby się larum, że starają się winę z siebie zrzucić. Przecież jak ktoś powie, że coś zrobili naziści (precyzyjne określenie zawierające w sobie i Niemców i Austriaków i inne
Niemcy mogą


@ediz4: a ja nie mam za co przepraszać. Poza tym PW wpłynęło na to, że ogrom dolnośląskich zabytków został zburzony (tzw. burzenie na cegły), więc mogę być #!$%@? na tak bezsensowną decyzję. Jakby nie patrzeć, moja ojczyzna (tj. Dolny Śląsk) została ograbiona przez Polaków.
@sunlifter: no i co mam Ci szukać teraz statystyk ile gwałtów w Szwecji dopuścili sie mokebe w przeciągu 3 ostatnich lat a ile dokonali Polacy przez cały czas dokonywania statystyk? Niektóre takie wykresy mam pozapisywane np. jak ktoś broni didndu google XD 13% społeczeństwa Usa to murzyni, 50% osadzonych w więzieniach to murzyni, 75% murzynów wychowuje się bez ojca XDDD
a ja nie mam za co przepraszać.


@lewaq3000: A kto Ci każe? No chyba że jesteś Niemcem. Przeczytaj jeszcze raz co napisali

Oddaje hołd odwadze Polakom którzy jednocząc się w tęsknocie wolnością, stawiali opór...


Jakby nie patrzeć, moja ojczyzna (tj. Dolny Śląsk) została ograbiona przez Polaków....

Weź skończ bo pierdzielisz kocopoły