Wpis z mikrobloga

@spere: bute i arogancje? to nie sa wierzacy, katolicyzm zabrania pychy jako grzech główny. Mniej propagandy wiecej czytania polecam. Kosciol to struktura polityczna w Polsce i nienawidzenie zwyklych chrzescijan przez uczynki koscielne jest mniej wiecej tak bystre jak nienawidzenie wszystkich Polakow przez niektorych Litwinów bo Zeligowski wzial Wilno, a Pilsudski nie oddal.
  • Odpowiedz
Gdzie to wszystko zaobserwowałeś?


@panzerfucker: na wykopie

i nienawidzenie zwyklych chrzescijan przez uczynki koscielne jest mniej wiecej tak bystre jak nienawidzenie wszystkich Polakow przez niektorych Litwinów
  • Odpowiedz
@spere: piszesz jakieś wysrywy a nie kontemplujesz, moja rada jak będziesz coś pisał jeszcze na wykoppeel to ułóż to chociaż logicznie bo twój wpis jest mniej więcej na poziomie - a u was Murzynów biją
  • Odpowiedz
nawiązałem do tego wpisu:


@spere: A tam ktoś pajacował tagami?

Czasami sobie myślę, że powinno mi być wstyd za innych niewierzących. Ale później dochodzę do wniosku, że nie warto się przejmować.
  • Odpowiedz
piszesz jakieś wysrywy a nie kontemplujesz


@Menypeny: zanim sie podpalisz calkowicie i rozpedzisz, wyjaśniam że to była odpowiedź na z dupy wzięte założenie że jestem podpalony i się rozpędzam

nie podpalaj się tak i nie rozpędzaj
  • Odpowiedz
@spere: ok ja stad idę bo szkoda mi mojego czasu na awantury w internecie, tylko jak już robisz wpis to zastanów się nad jego treścią bo potem robi się gownoburza. Jeżeli kogoś oskarżasz to daj konkretne przykłady, a jeżeli ktoś ci zadaje konkretne pytanie to odpowiedz konkretnie a nie twórz wysrywow o kontemplowaniu w które sam nie wierzysz
  • Odpowiedz
@Menypeny: odpowiadam po kolei na pytania

przykłady z wielu miesięcy czy lat powtarzanych co chwila gównoburz mam dawać?
napisałem jedno zdanie, jakie ja mam wrażenie, jako nieateista, jak widzę "dyskusje" jednych z drugimi

to jak często demonstrują pychę, arogancję, wyższość, nietolerancję, deklarujący się jako wierzący, do ateistów i "lewactwa", jest mocno odstręczające
  • Odpowiedz
@spere: rozumiem, ale musisz sobie zdać sprawę, ze takie osobny po prostu nie pojmują istoty chrześcijaństwa. Ktoś kto uważa się za Polaka nigdy nim nie będzie w pełni jak nie nauczy się mówić po polsku. Czy patrzenie na taka osobę i mówienie Polacy mnie dobijają ma sens? Chyba nie, skoro ta osoba nie zna nie rozumie i nie reprezentuje polskości.
  • Odpowiedz