Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
JA #!$%@? JAK MNIE #!$%@?Ą TAKIE CIOTY, NO #!$%@?. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY ATEISTA NAJBARDZIEJ OŚWIECONY NA ŚWIECIE OO JAKA ZACOFANA, PODKREŚLAM ZACOFANA TA POLSKA. ALBO "OO WEJDĘ SOBIE W ZNALEZISKO, ALE NIE JAKIEŚ TECHNICZNE CZY CIEKAWOSTKI MUSI BYĆ COŚ O KOŚCIELE I RELIGII, JESTEM LEPSZY BO NIE WIERZĘ A WY CO NADAL NA KOLANACH DO CZĘSTOCHOWY? JA #!$%@? SWÓJ KOMENTARZ W KAŻDE ZNALEZISKO O RELIGII, TAK BARDZO MNIE ONA
QBA__ - JA #!$%@? JAK MNIE #!$%@?Ą TAKIE CIOTY, NO #!$%@?. O JAKI JA JESTEM WIELCE HA...

źródło: comment_tNuwc36A2qXqY6mzPEgwhdQvBFVxuztw.jpg

Pobierz
@kamien23:

katolicy swoją wiarą, nie moga mnie zarazić śmiertelną chorobą. Antyszczepionkowcy tak. Natomaiast płaskoziemcy, tak, jak najbardziej. Nikogo nie krzywdzą.

Czyli jak będę wyśmiewał plaskoziemców to jestem #gimboglobusem czy tam zwykłym idiotą bo nie szanuje ich przekonań a katolicy nie mają wpływu na życie innych ludzi w tym kraju?
Czyli jak będę wyśmiewał plaskoziemców to jestem #gimboglobusem czy tam zwykłym idiotą bo nie szanuje ich przekonań a katolicy nie mają wpływu na życie innych ludzi w tym kraju?


@InnyKtosek: jest różnica w zrobieniu mema z heheszkami, a zawaleniu całego mirko wpisami anty-katolickimi i pisaniu, że trzeba szkalować ten ciemnogród i idiotów
Czyli z katolików i plaskoziemców można sie nabijać tak długo jak nie zaspamuje to innym Wypoku?


@InnyKtosek: jeszcze raz powtórzę (albo połknę zarzutkę) - można pośmieszkować, ale nie toczyć pianę z pyska, ubliżać im i twierdzić, że zacofaną zarazę trzeba tępić.
: jeszcze raz powtórzę (albo połknę zarzutkę) - można pośmieszkować, ale nie toczyć pianę z pyska, ubliżać im i twierdzić, że zacofaną zarazę trzeba tępić.

@kamien23: Nie no spoko. Tylko mam wrażenie, że 99% plusujących nie będzie tak tolerancyjna do choćby plaskoziemców - dla mnie to po prostu hipokryzja i tchórzostwo. Większość ateistów drwi z katolicyzmu ale wielu boi się robić to otwarcie bo katolików jest dużo. No ale płaskoziemcom można
@kamien23: Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Wy - czyli ateiści.

Tak, prawda. Ateiści muszą w podziemu wymieniać się memami o katolach

Jaki to ma związek z moją wypowiedzią? Czy ja napisałem, że nikt nie drwi z tego?
Jaki to ma związek z moją wypowiedzią? Czy ja napisałem, że nikt nie drwi z tego?

napisałeś:

wielu boi się robić to otwarcie bo katolików jest dużo

@InnyKtosek: no sorry, ale jeszcze nie słyszałem o ateiście co by się bał katolików, bo ich za dużo
Jeśli cie źle zrozumiałem, przepraszam
@Flypho: Mogło być gorzej ale mogło być też lepiej. Czemu równać do tych gorszych?

A no i mam bekę z tego argumentu, że hurr katolicy biedni nikogo nie krzywdzą, ciągle prześladowani xD no #!$%@? rzeczywiście, wywieranie wpływu na politykę, nagonki z ambony skierowane do ciemnego ludu, indoktrynacja malutkich dzieci, generalnie #!$%@? swojego fundamentalizmu w każdą sferę życia to nie jest jego utrudnianie xD