Wpis z mikrobloga

Dawno nic nie pisałam na tagu, ale widzę, że na szczęcie żyje swoim własnym życiem.

Dziś prawdziwa perełka - stulej i przegryw który nie ma do siebie za grosz szacunku. Można pluć takiemu w twarz i będzie prosił o więcej XD

Często #rozowepaski sa posądzane o szukanie lepszej partii od siebie(czego oczywiscie nie neguje). Cóż - jak widzicie niebiescy w niczym nie odstają.

Gość jest żałosny - nie bądźcie żałosni( ͡° ͜ʖ ͡°)


#niebieskiepaski #tinder #stulejacontent #przegryw #bekazniebieskichpaskow #stuleja #spermiarzeztindera
hissdz - Dawno nic nie pisałam na tagu, ale widzę, że na szczęcie żyje swoim własnym ...

źródło: comment_a4jyVE2Prf4luC5cWXXmuBMttcewvuPx.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
@Ambiwalentnik: @Mirkoszczur: zrobiliscie to od poczatku hejtując ja - zamiast spojrzec dalej - i to tez jest hipokryzja. Akurat mam w dupie przegladanie waszej aktywnosci - wiec ot indukcyjnie zakłądam.

Smieszne myslenie bo beciak daje super like lasce ktora prawdpodobnie jest 8/10 gdy on max 5/10 + juz w pierwszej wiadomosci uniza sie jak najgorszy beta-przegryw. To jest smieszne myslenie.

Co pisza? np jestes gruba i ulana? Morde masz jak
  • Odpowiedz
@kthgg: Stuleje? Serio? Tutaj piszę również do koleżanki @hissdz. Niezależnie od tego z kim się rozmawia i o czym, to obowiązuje jakaś kultura wypowiedzi, styl. Tutaj kultura wypowiedzi w stosunku do człowieka, który nikomu (poza sobą) nie robi nic złego jest zerowa. Stąd to oburzenie. ;)
  • Odpowiedz
zrobiliscie to od poczatku hejtując ja - zamiast spojrzec dalej - i to tez jest hipokryzja


@Ataxia: hejtuje za chamstwo. gówno mnie obchodzi, że ktos tam kiedys jakiejs kobiecie nieładnie napisał. kazdy daje swiadectwo tylko o sobie i kazdy odpowiada za siebie. baba to chamidło, pustak i mentalny dzban.

Smieszne myslenie bo beciak daje super like lasce ktora prawdpodobnie jest 8/10


ciezko jest ocenic samego siebie. poza tym to kobiety i
  • Odpowiedz
@hissdz: widzę, że tag mija się z celem. Zamiast wrzucać tzw. spermiarzy z kiepskimi tekstami na podryw to ty sama ubliżasz i robisz z gościa przegrywa. Dla mnie to ty jesteś tutaj podczłowiekiem, kolejny @brondrzejforever co pewnie z twarzy nic nie reprezentuje, a na tinderze odgrywa boginie.
@kthgg twój komentarz zauważyłem kątem oka, dlatego też pozwolę sobie zawołać, bo ciebie tyczy się tak samo zapewne jeśli popierasz OP.
  • Odpowiedz
@Ataxia: Pogrążasz się, nie zauważyłem żadnej hipokryzji u mnie i u @Ambiwalentnik . Zwróć uwagę w jaki sposób piszę facet, grzeczny i w ogóle a jak piszę mirabelka. Od razu trzeba obrażać i słoma z butów wystaje. Najlepiej to #usunkonto Zresztą będę hejtować kogoś, kto pisze tak niekulturalnie i chamsko do obcego gościa, który jest dla niej miły. Zresztą drugi wykopowicz wystarczająco Cię wyjaśnił.
  • Odpowiedz
Nie muszę nikogo udawać, na tinderze miałam swoje zdjęcia. ʕʔ Ale widzę, że nieźle boli dupcia. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@brondrzejforever: Jak widac ryj to nie wszystko, a #!$%@? siedzi wewnątrz. No i dlatego prawdziwi mezczyzni kochaja za dobre wnętrze, ktorego nie macie i same mozecie jedynie boldupic
  • Odpowiedz
Nie zabolało mnie to ani odrobinę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-


@brondrzejforever: jakby nic cie nie bolało to bys normalnie zyla, byla happy, zartowala, byla mila i byloby fajnie. a tak robisz pod siebie w internecie. jeszcze gorzej jak jestes falszywy rozowy, bo tu tez takich nie mało
  • Odpowiedz
@hissdz: takie beciaki niszczą rynek matrymonialny
bo byle różowa 3/10 może pluć jakiemuś 6/10 w twarz, a ten nadal będzie chciał jej wylizać odbyt do czysta xD

miejcie #!$%@? szacunek do siebie niebieskie paski xD
  • Odpowiedz