Wpis z mikrobloga

Dawno nic nie pisałam na tagu, ale widzę, że na szczęcie żyje swoim własnym życiem.

Dziś prawdziwa perełka - stulej i przegryw który nie ma do siebie za grosz szacunku. Można pluć takiemu w twarz i będzie prosił o więcej XD

Często #rozowepaski sa posądzane o szukanie lepszej partii od siebie(czego oczywiscie nie neguje). Cóż - jak widzicie niebiescy w niczym nie odstają.

Gość jest żałosny - nie bądźcie żałosni( ͡° ͜ʖ ͡°)


#niebieskiepaski #tinder #stulejacontent #przegryw #bekazniebieskichpaskow #stuleja #spermiarzeztindera
Pobierz hissdz - Dawno nic nie pisałam na tagu, ale widzę, że na szczęcie żyje swoim własnym ...
źródło: comment_a4jyVE2Prf4luC5cWXXmuBMttcewvuPx.jpg
  • 89
@Ambiwalentnik: Do tego własnie piję - jest żałosny tylko dlatego, że ciągnie taką rozmowę. Ona jest żałosna, bo uważa się za osobę z wyższej ligi, która może patrzeć na innych z góry.

Zdarza mi się, że przez przypadek na Tinderze sparuje mnie z jakąś dziewczyną 6/10 i niżej. To po prostu odparowuje. Nie muszę robic cyrku pokazując wszem i wobec, ze jestem chadem i mogę ruchać co chce i kiedy chcę.
Przeciez napisala dlaczego dala w prawo


Żeby sobie udowodnić swoją nienawiść do mężczyzn co najwyżej. Trzeba mieć #!$%@? żeby robić sobie zajęcie ciśnięcia po innych i jeszcze myśleć że ma się rację i jest się fajnym. Oj to muszą być głębokie problemy ze sobą. Współczuje temu czemuś omega, bo do kobiety jej daleko. Sama powłoka z jako takim wyglądem gówno znaczy i zapewne juz sie w swoim marnym zyciu o tym przekonała,
@Mirkoszczur: @Ambiwalentnik: jest zalosna bo wytkneła mu jego smieszne myślenie? Zrobiła to co prawda w bardzo niemiły sposob - ale w porownaniu do tego co widzi sie w goracych z strony niebieski to pryszcz.

Popatrz co stulejarze pisza do roznych lasek i pozniej zobacz jak #!$%@? i przesiakniete hipokryzja jest twoje podejscie.

Stulejarz obraza rozowa i jest wulgarny - he he XDD O JAK SMIESZNIE

Rozowa obraza stulejarza i jest
jest zalosna bo wytkneła mu jego smieszne myślenie?


@Ataxia: Smieszne myslenie bo co? Bo chciał pogadac z kims kto dał mu like?

w porownaniu do tego co widzi sie w goracych z strony niebieski to pryszcz.


czyli jesli jakis ułamek debili zachowuje się jak debile, znaczy ze mozna tak sie zachowywac? ambitni jestescie.

a moze tak w gore rownac, do lepszych ludzi i wartosciowych, a nie pokazywac swoja nienawisc i kompleksy?