Wpis z mikrobloga

Nie wiem dlaczego na wykopie #!$%@?ście się tak do #podlasie . Białystok jest obecnie jednym z najbardziej rozwijających się miast w Polsce w przeciągu 10 lat zmienił się diametralnie. Infrastruktura drogowa jest obecnie jedną z najlepszych w Polsce, całe miasto jest w obwodnicach, obecnie jest budowana kolejna. Chyba na wykopie to bardziej kwestia mentalnej #!$%@? i kompleksów wielu ludzi.

#feels #takaprawda #bialystok #podlasie
  • 80
nie mamy problemów z „mniejszościami”


@maluuutki: Akurat tu się nie zgodzę, bo jakbyś pojechał na południe od Bstoku to się zaczyna inny świat, ale nie powiedziałbym też że to jakiś specjalny problem.
A tak bardziej serio to skoro #podlasie to taka super kraina to czemu jak pojedzie się na wschód od białego to tereny wyglądają jak okolice Prypeci? Co trzeci dom z jakimś mieszkańcem, reszta pozarastana, szkoły też (!). W zeszłym roku tam jeździłem i wyglądało to smutno. Jak z kimś się zagadało to zostali sami emeryci i wszyscy młodzi powyjeżdżali. (okolice Gródka czy Sokólki)
@rosemary22 to chyba takie żarty są ;) studiowałem w Białymstoku, i potwierdzam miasto w ciągu 5 lat zmieniło się bardzo. O ile 5 lat temu strzelano do samolotów z loków o tyle dziś niektórzy mają już karabinki kalasznikowa ;/. A tak poważnie to super miasto do życia, tylko niestety pracy mało i zarobki mizerne.
W zeszłym roku tam jeździłem i wyglądało to smutno. Jak z kimś się zagadało to zostali sami emeryci i wszyscy młodzi powyjeżdżali


@Anakee: Wyobraź sobie, że niewiele lepsze widoki miałem przed oczami w okolicach Krakowa, mijając jakieś zapadłe wioski.