Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 167
@Serrrek: z kopert to się zwraca jak Ci rodzice połowę dołożą lub całość. Prawie nigdy się nie zwraca. Ja tam zostawiam 400-500zł (sam z żoną) za wesele bez poprawin. Chociaż wiem że sporo osób nie stać na coś takiego i zostawiają 200-250zł max. Ja zrobiłem tylko cywilny z przyjęciem dla najbliższej rodziny 30 osób( w domu rodziców z kateringiem) i zebrałem 11k zł czyli mniej niż wydałem, bo łącznie wyszlo mi
Co za ożywiona dyskusja. Zwróci się czy nie zwróci?
Jak się kalkuluje tzn. że za drogą imprezę zrobiliście.
Trzeba było nie brać kredytu albo robić imprezę na jaką was stać.
#rakcontent
@rabarbarowyStraznik: mialem takiego znajomego ktory byl na balu sylwestrowym za 600zl od pary. Na balu sylwestrowym w menu bylo:
0.5l na glowe wódki, 1l coli, 0.5l soku, woda
Na danie glowne, zupa, obiad jakas ryba, pozniej kawalek ciasta, po 24 jeszcze jakas zupka i o 3 wypad na chate.
Tak sie zlozylo ze pol roku pozniej poszedl na wesele, #!$%@? cebularz na wesele swojego kolegi wlozyl do koperty 250zl czym mnie
Przecież takie wesele się zwróci z kopert


@Serrrek: to dowcip powiedziałeś, LOL ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Siostra narzeczonej z prezentów ślubnych kilka lat temu zebrała 50% tego, co wpakowała w imprezę
Miesiąc temu kumpel też brał ślub, też był taki pewny jak Ty, że się zwróci, po imprezie okazało się, że zwróciło się tylko 3/4 kosztów imprezy...