Wpis z mikrobloga

Mireczki! Przymierzam się do kupienia nowego telefonu, bo iOS coraz bardziej wkurza (nawet nie tyle sam iOS, co tragiczna bateria 1715 mAh). Waham się pomiędzy S9 a P20 Pro, ktoś ma, używa, poleci? Ewentualnie jak macie inne propozycje to z chęcią posłucham. (ʘʘ) Najbardziej zależy mi na tym, żeby bateria mi wytrzymywała sensowną ilość czasu przy używaniu LTE i żeby mi z dwa lata chociaż ten telefon wytrzymał ( ͡° ʖ̯ ͡°) #ios #android #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #telefony #smartfon #huawei #samsung
  • 26
@CassandraGemini: I tu pojawia się właśnie problem. Wątpię żebym z wadą fabryczną dostał, no ale ten telefon w ogóle nie trzyma baterii... Może jakiś inny Mirek się wypowie jeszcze, ale w tym moim telefonie przy no średnim użytkowaniu minimum raz dziennie ładuję go. W J7 bateria trzymała i trzymała, mimo bardzo intensywnego użytkowania, dlatego jest to dla mnie lekki szok.
@Arek_1996: zerknę jeszcze na testy SOT tej S9+, chociaż z tego co do tej pory widziałam to powinna trzymać przy intensywnym użyciu właśnie z 12h. Ogolem większość ficzerów jest na plus w S9 w porównaniu do P20, ale ta bateria mnie od początku martwiła. Więc jeszcze raz dziękuję, jakbym wybrała ten model to widze,że będę mieć podobne problemy jak przy moim obecnym telefonie.
@Arek_1996: no właśnie mi chyba najbardziej na tej baterii zależy, bo ze srajfonem bez power banka nie mogę się ruszyć z domu na dłużej, niż 5 godzin (!), więc to jest tragedia. Gdyby nie brak mini jacka w P20 to bym w ciemno brała, bo cała reszta różnic między obydwoma telefonami aż tak mi nie przeszkadza, ale chyba pod względem baterii z tych flagowców to serio P20 Pro wygrywa. Dziękuję Ci