Wpis z mikrobloga

MISTRZOSTWA PAST 2018, dzień piąty!
Tag do obserwacji: #mistrzostwapast #pasta

Dzisiaj rozstrzygamy Grupę E (piąta z siedmiu w tej fazie).
Głosowanie Grupy D wygrywa na ten moment pasta o pracowniku IT z minimalną przewagą nad pastą o przedszkolu (Waffen SS). Ostatnie, trzecie miejsce premiowane awansem do półfinału na teraz przypada paście o Linijkarzu, ale głosowanie trwa do 16:36.

Format rozgrywek


Treść wszystkich past wraz z tytułami będę wklejał w komentarzach.
Jeśli chcesz być wołany do kolejnych grup i faz zaplusuj ten wpis.

Dzisiaj głosujemy nad Grupą E i niech wygra najlepsza! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
aveniner - MISTRZOSTWA PAST 2018, dzień piąty!
Tag do obserwacji: #mistrzostwapast #...

źródło: comment_OTI7G3Eqvfy8Tocye0HxVhDKsDwocnxu.jpg

Pobierz

WYBIERZ SWOJĄ ULUBIONĄ PASTĘ (MISTRZOSTWA PAST GRUPA E)

  • Pasta o Goblinie Malarzu 8.2% (284)
  • Pasta o grubym i zemście na patolu 14.0% (482)
  • Pasta o grze w Scrabble 3.3% (113)
  • Pasta o nauczycielu matematyki 1.6% (54)
  • Pasta o kolejce w mięsnym 16.4% (566)
  • Pasta o rachunku za prąd 4.9% (170)
  • Pasta o Bartoszewskim 27.3% (944)
  • Pasta o rodzinie ze wsi na wakacjach w Warszawie 13.1% (451)
  • Pasta o kocie Peruka 1.5% (52)
  • Pasta o Sylwii z Tindera i braku asertywności 9.7% (336)

Oddanych głosów: 3452

  • 78
  • Odpowiedz
Tak przy okazji zapytam, bo może ktoś będzie kojarzył, kiedyś czytałem taką pastę którą też można by zatytułować "o braku asertywności". Fabułą była mniej więcej taka, że koleś poszedł do mięsnego(?), i sprzedawczyni co chwilę pytała, czy podać coś jeszcze, a bohater nie miał odwagi odmówić i się zgadzał. Na końcu było coś w stylu "teraz będę #!$%@?ł te wędliny przez miesiąc". Ma ktoś z Was Mireczki może tę pastę?
  • Odpowiedz
@aveniner: Ty masz już wszystkie grupy rozpisane, czy tworzysz na bieżąco?


@BQP: Miałem rozpisane już przed mistrzostwami, ale już najsłabszych 10 past zostało zastąpionych Waszymi sugestiami. Są jeszcze dwie grupy, w tym barażowa dla wielkich nieobecnych z wcześniej - więc wszystko się jeszcze może pojawić jeśli będzie zainteresowanie daną pastą.

@aveniner: Istnieje gdzieś dalej w internetach ten pdf ze zbiorem past? XD


@piatka: Znalazłem coś takiego

@aveniner pasta
  • Odpowiedz
@aveniner: trochę źle dobrałeś ten system grupowy, dwie pasty na 10 to jest strasznie mało i mnóstwo dobrych past odpada już na fazie grupowej ( ͡° ʖ̯ ͡°) lepiej było dać tak, że połowa past wychodzi, a potem pojedynki 1vs1
  • Odpowiedz
@Sachees: Ale wychodzą trzy a nie dwie. Dodatkowo dwie najlepsze z czwartych miejsc dostaną jeszcze szanse pojutrze w grupie barażowej G. Myślę, że to uczciwy system. Nie chciałem, żeby rozgrywki były zbyt rozwleczone więc wolałem żeby eliminacja na etapie grup była znaczna i zostały tylko najlepsze pasty w półfinałach.
Koniec końców wszystkie pasty będą musiały na jakimś etapie odpaść (poza zwycięzcą)
  • Odpowiedz
@aveniner: a pasta o gównie gdzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


w domu u kumpla, gramy w gry i gadamy
nagle łapie mnie potrzeba żeby walnąć klocka
to jeden z tych post-meksykańskich klocków, do których zużywasz 4 metry papieru toaletowego, a i tak nadal zostają smugi z kału
mówię, że zaraz wracam i idę do łazienki
zaczynam wypuszczać jelitowego Cthulu w chwili gdy moje spocone pośladki dotykają deski
  • Odpowiedz