Wpis z mikrobloga

MISTRZOSTWA PAST 2018, dzień piąty!
Tag do obserwacji: #mistrzostwapast #pasta

Dzisiaj rozstrzygamy Grupę E (piąta z siedmiu w tej fazie).
Głosowanie Grupy D wygrywa na ten moment pasta o pracowniku IT z minimalną przewagą nad pastą o przedszkolu (Waffen SS). Ostatnie, trzecie miejsce premiowane awansem do półfinału na teraz przypada paście o Linijkarzu, ale głosowanie trwa do 16:36.

Format rozgrywek


Treść wszystkich past wraz z tytułami będę wklejał w komentarzach.
Jeśli chcesz być wołany do kolejnych grup i faz zaplusuj ten wpis.

Dzisiaj głosujemy nad Grupą E i niech wygra najlepsza! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
aveniner - MISTRZOSTWA PAST 2018, dzień piąty!
Tag do obserwacji: #mistrzostwapast #...

źródło: comment_OTI7G3Eqvfy8Tocye0HxVhDKsDwocnxu.jpg

Pobierz

WYBIERZ SWOJĄ ULUBIONĄ PASTĘ (MISTRZOSTWA PAST GRUPA E)

  • Pasta o Goblinie Malarzu 8.2% (284)
  • Pasta o grubym i zemście na patolu 14.0% (482)
  • Pasta o grze w Scrabble 3.3% (113)
  • Pasta o nauczycielu matematyki 1.6% (54)
  • Pasta o kolejce w mięsnym 16.4% (566)
  • Pasta o rachunku za prąd 4.9% (170)
  • Pasta o Bartoszewskim 27.3% (944)
  • Pasta o rodzinie ze wsi na wakacjach w Warszawie 13.1% (451)
  • Pasta o kocie Peruka 1.5% (52)
  • Pasta o Sylwii z Tindera i braku asertywności 9.7% (336)

Oddanych głosów: 3452

  • 78
Pasta o Goblinie Malarzu
Pierwszą postacią jaką robię w Simsach jest zawsze Goblin Malarz - zielono skóry, obleśnie tłusty artysta-samotnik zfobią społeczną.
Urządzam mu w piwnicy mały przytulny kącik ze sztalugą, kibelkiem, lodówką, łóżkiem, prysznicem i koszem na śmieci, po czym zamykam go tam i usuwam jedyne schody na górę. Jego jedynym zajęciem jest malowanie obrazów. Całymi dniami tylko maluje i maluje i staje się w tym coraz lepszy, aż w końcu
Pasta o grubym i zemście na patolu
Ø Bonć mno
Ø Lvl 13
Ø Początek gimbazy
Ø Masz nawet kilku qoompli
Ø Wszystko spoko gdyby nie pewien #!$%@?
Ø 1,90 wzrostu, biceps wielkosci mojej glowy
Ø Nazwijmy go patol
Ø Od poczatku #!$%@? wszystkim jedzenie I picie
Ø NIkt mu nie mogl nic zrobic bo syn wicedyrektorki
Ø Pewnego dnia przy próbie odbicia kanapki jeden z naszych dostał od niego w łeb
Pasta o grze w Scrabble
Ostatnio wpadły do mnie dwie koleżanki. Popiliśmy jakieś piwo i one powiedziały, że chcą zagrać w grę. No to ja sobie myślę, że srał pies konsolę, czy komputer, pobawmy się w coś prawdziwego. Też trzeba się dziewczynom pokazać od jak najlepszej strony. No i tak sobie szybko przesuwam w głowie co tam na strychu mi zostało ze starych gier planszowych, tak żeby się z laseczkami trochę fajnie
Pasta o nauczycielu matematyki
bądź mną
lekcja matmy
jeden atencjusz, groźny łysy seba z osiedla, nie zamyka ryja i ciągle nawija z sebixami z ostatniej ławki
poziom twojej bulwersacji rośnie
w końcu zacznij drzeć na niego mordę
MÓGŁBYŚ SIĘ W KOŃCU ZAMKNĄĆ? NIEKTÓRZY CHCĄ SIĘ CZEGOŚ NAUCZYĆ!
cała klasa się śmieje
CHO NA SOLO
zaakceptuj w afekcie
dzwonek na przerwę
wszyscy ustawiają się w kółko wokół nas
dzieciak rzuca się na mnie
Pasta o kolejce w mięsnym
Stoję w kolejce, przede mną jakaś para, przed nimi jakaś laska, wcześniej wężyk starych bab. Laska się obraca i zauważa ją ta z pary. I się zaczyna.
- Ewa!?
- Klaudia?! O jaaa, Zajebiście się tak spotkać. W mięsnym, hihihi
- Zajebiście! Dawno się nie widziałyśmy. Kiedy ostatnio? U Marcina na melanżu? Naprawdę zajebiście hihihi.
- U Maćka i Magdy się widziałyśmy chyba
- Nie byłam wtedy,
Pasta o rachunku za prąd
Kiedyś ojciec dał mi hajs żebym opłacił rachunek za prąd, ale zamiast tego kupiłem bilet na loterii, w której główną wygraną był samochód. Ojciec spuścił mi za to #!$%@?. Ale następnego dnia gdy się obudził przed drzwiami stal nowy samochód. Wszyscy płakali, zwłaszcza ja, bo to był samochód elektryków, którzy przyjechali odłączyć prąd. Ojciec spuścił mi #!$%@? jeszcze raz.
Pasta o Bartoszewskim
Długo dojrzewałem do tego żeby w końcu zasrać. Mam 25 lat i jak do tej pory mój najbliższy kontakt z niespokrewnioną ze mną kobietą (trzymanie kuzynki za rękę czy przytulanie mame) to był wolny taniec na dyskotece w podbazie. Ze względu na moją - delikatnie mówiąc - niezbyt zachęcającą aparycję raczej odpadało, żeby udało mi się stracić prawictwo za darmo więc od dłuższego czasu przeglądałem ogłoszenia na roksie, garsonierze
Pasta o rodzinie ze wsi na wakacjach w Warszawie
ojciec sie wyrwal z biedy, ale jego brat juz nie:

skory z psow wszedzie, pozszywane jako koce
papier toaletowy to zawsze stare gazety
ukradli kiedys motorynke i do dzis jezdza tylko na niej
ich ojciec pracuje w piekarni, pelno chleba i tylko chleba
zamrażają chleb
czasami na swieta wymienia chleb na ziemniaki i robia "frytki" czyli obieraja 20 kg ziemniakow i smaza tyle
Pasta o kocie Peruka
szedłem sobie wczoraj przez osiedle żeby wypić ze znajomymi piwko na ławce i w krzakach usłyszałem miałczenie małego kotka w wieku lat parę miesięcy xD był przyjacielsko nastawiony więc wziąłem go na ręce, rozejrzałem się czy w pobliżu nie ma gdzieś właściciela i poszedłem z nim blok dalej na ławeczkę kulturalnie jak na studęta śmieszka przystało wypić piwko z kolegami dzierżąc kotka, a właściwie od wtedy już Sebka,
Pasta o Sylwii z Tindera i braku asertywności
Przebudziwszy się pewnego sobotniego poranka, nie wychodząc jeszcze spod kordły, odpaliłem sobie tindera
przeglądałem dziewczyny. niektóre przesuwałem w lewo, inne w prawo. w końcu natrafiłem na taką, która miała tak radiową urodę, że nie mogąc nadziwić się temu jak bardzo jest brzydka, postanowiłem przysunąć telefon bliżej oczu. leżałem na plecach, telefon przysunąłem nad głowę i jeb - telefon spadł mi na twarz, klasyk. podniosłem
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (661)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @UltraPS @Pas-ze-mna-owce @TrzyraX @Nikoni @KonoDioDa @pilot1123 @Kuprix @lubie-sernik @uzbek23 @bizonsky @vvertoi @Stanleyipkis @ThePeri @HachikOOO @MaxxExx @cqwtg1355 @123x321 @MG66 @Polydeuces @magnik1ng @thesc @serplesniowy @Oleksyl00 @radoslavo @sadisticfucker @Kutazzz @zarxrock @t_jcjpddsptpod @Cubos @Bekovsky @Michal0173 @rozowerealia @Eyan @Ashkhan @