Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@komakow: zgadzam się, od jakiegoś czasu jest tutaj dziwny napływ takich postów. Tu już nie chodzi nawet o wiarę, tylko o zwykły jad i nienawiść do innych ludzi.
  • Odpowiedz
@komakow: gratuluję odpowiedzi na tylko jedno z moich zastrzeżeń. Jak odpowiesz na resztę, na którą widocznie nie masz pomysłu, to przystąpię do polemiki z tym co napisałeś. I powtarzam - ja tu się żadną agresją nie wykazuję, w przeciwieństwie do twoich "miłosiernych" ziomków.
  • Odpowiedz
@komakow: a - i jeszcze jedno - Bóg jak najbardziej popiera(ł) pedofilię. Wkuwił się, że żydzi nie wymordowali dzieci, to żeby znów ich nie zdziesiatkować, wymyślił, że każe im zamordować tylko chłopców i da tydzień na dymanie dziewczynek, ale tylko tych do jedenastego roku życia, ponieważ muszą być dziewicami (u starszych do dzisiaj o to trudno w wielu rejonach Azji gdy dziewczynka ma ojca, braci bądź wujków). Także weź Ty
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: walczycie nie z tymi, z którymi powinniście. Katolicy będąc atakowani w tak bezpośredni sposób staną się tylko coraz twardsi i zagorzalsi, bo to im pomaga dosłownie bronić wiary. No woda na młyn.

Czepianie się do katolików jako grupy wierzących o to, że (jak by na to niestety nie patrzeć) demokratycznie wybrany, większościowy rząd ma konkretne ambicje jest smutne z perspektywy obserwatora. KAŻDY ma prawo nawoływać do czego chce, ale nie kosztem obrażania przeciwnego obozu, bo to rynsztok.

Popełniacie tu wszyscy taki sam błąd logiczny jak przy linczowaniu sędziów za wolną pracę czy niskie wyroki w stosunku do winy. Tylko ciemny lud nie rozumie, że sędziowie poruszają się w granicach ustanowionego prawa. To rząd je ustanawiający jest problemem. Wykalkulował sobie, że takimi zagraniami ugra elektorat, na którym mu zależy. A elektorat zwyczajnie wiedział na kogo głosować.
Widać przeciwnicy są za słabo zjednoczeni, by potrafić realnie coś w tym kraju zmienić; powiedzmy (niech zaszaleję) usunąć religię ze szkół czy wprowadzić dobrowolny podatek
  • Odpowiedz
Skąd na mirko taka nienawiść do wierzących?


@komakow: nienawiść? My się po prostu z was zwyczajnie w świecie naśmiewamy.

O co chodzi? Nigdzie nie widzę agresywnych postów wierzących w stosunku do reszty, więc skąd ta propaganda?


@komakow: jak byś chciał się śmiać z człowieka który nie wierzy w coś na co nie ma wystarczającej ilości dowodów? Przecież się nie da
  • Odpowiedz
@komakow: a ja uważam ze wiara w bozkow nie powinna być nielegalna, ale powinna byc wysmiewana z każdej strony jak wiara w plaska ziemie czy inne idiotyzmy. nie ma taryf ulgowej dla urojeń.
  • Odpowiedz
@BrakPomysluNaNick: nie wiem. Ludzie myślący mają się zjednoczyć. Mnie też to niesamowicie boli, że brak na naszej scenie konkretnego lidera. B--ń Boże nie mówię tu, że mamy zmienić PIS na PO, bo mnie szlag jasny trafi od tego ciągłego maglowania tych samych ludzi.

No ale to co PIS teraz wyprawia jest rakotwórcze.
  • Odpowiedz
@komakow: Problem jest taki że ta twoja wiara indoktrynuje dzieci już od małego i polega na wzbudzaniu poczucia winy u dzieci i dorosłych. np, ty k---o j----a będziesz się smażył w kotle NA WIECZNOŚĆ, POWTARZAM na wieczność za grzech ciężki ty s--------u za świadome jedzenie mięsa w piątek, walenie konia czy NIECZYSTE MYŚLI
  • Odpowiedz
@bepavuy: Łooo panie, toś pojechał. Przykro mi że jesteś aż tak niedoinformowany, lub co gorsze, świadomie przeinaczasz kwestie grzechu.

Swoją drogą faktycznie strasznie c-----e jest to że od dziecka wpaja się nam ze kradzież, przeklinanie czy bójki są złe. Dzieci same powinny decydować o tym co złe a co dobre, no nie?
  • Odpowiedz
Swoją drogą faktycznie strasznie c-----e jest to że od dziecka wpaja się nam ze kradzież, przeklinanie czy bójki są złe. Dzieci same powinny decydować o tym co złe a co dobre, no nie?


@komakow: walenie konia/bawienie się bożeną, jedzenia mięsa w piątek, zainteresowanie płcią przeciwną jest normalne dla obu płci kiedy zaczynają dojrzewać, jednak są skrupulatni gnojeni przez księży i zmuszani przez kochanych rodziców do spowiadania się na kolanach starszemu
  • Odpowiedz