Wpis z mikrobloga

I nie mówcie mi że przecież hehe, boga nie ma xddd debile wierzom w bajki xddd, bo skoro ja nie wciskam wam w mordę mojej wiary, to trzymajcie swój brak kultury u siebie w chałupie.


@komakow: xd to ze jakis random jak ty nie wciska komus wiary na sile, to nie znaczy ze nie robi tego twoje srodowisko ktore wymusza juz bycie katolem od momentu chrztu.
  • Odpowiedz
@Piottix: Sam jestem ateistą (nie lubię tego określenia bo kojarzy mi się z gimboateistami niestety) i nie widzę żadnej radości w wyśmiewaniu i obrażaniu innych religii. Jak wiara pomaga ludziom w życiu i pomaga im się oswoić ze śmiercią to niech sobie wierzą w co chcą, dopóki nikogo nie krzywdzą i nie chcą mi religii wciskać na siłę.
Polecam taki styl życia
  • Odpowiedz
@komakow: tak, porownuj szkole z czarna sekta. Ja #!$%@? :D
Nadal w wielu miejscach w Polsce jak dziecko nie zostanie wyslane do chrztu, to potem taka rodzina jest obgadywana i wysmiewana, wiec nieraz trudno winic o to rodzicow.
  • Odpowiedz
@komakow: Bo to portal opanowany przez ateistów, a że większość z nich to gimboateiści to tak jest. Jak sobie wejdziesz na profile niektórych osób, to zauważysz, że jedyną ich aktywnością jest obrażanie Chrześcijaństwa i wszystkiego co z tym związane.
  • Odpowiedz
@komakow: poprzez chrzest, komunie kiedy jeszcze nie jestes swiadomy. Pozniej religia w szkole (indoktrynacja), z ktorej mozna sie wypisac, ale w podstawowce lub nawet w gimnazjum jak ktos sie wypisywal, to byl wysmiewny przez rowiesnikow i nieraz obgadywany przez zakonnice lub katechete, ktory prowadzil zajecia. W szkole sredniej na szczescie ludzie juz byli bardziej swiadomi i wypisywanie sie bylo norma.
Moi rodzice ochrzcili mnie glownie dlatego, bo babcia od strony mamy
  • Odpowiedz