Wpis z mikrobloga

  • 0
Cytuję:

"Ten przeznaczony jest na upadek i na powstanie wielu w Izraelu, i na znak, któremu sprzeciwiać się będą, a Twoją duszę miecz przeniknie (Łk 2, 34)".

Św. Paweł pisał do chrześcijan w Koryncie: „Nauka bowiem krzyża głupstwem jest dla tych, co idą na zatracenie, mocą Bożą zaś dla nas, którzy dostępujemy zbawienia. (...) Tak więc, gdy Żydzi żądają znaków, a Grecy szukają mądrości, my głosimy Chrystusa ukrzyżowanego, który jest zgorszeniem dla
  • Odpowiedz
skoro ja nie wciskam wam w mordę mojej wiary


@komakow: Z tym bym się spierał - patrz chrześcijańskie zakusy prawodawcze już spełnione lub tylko grożące. Albo zmuszanie ateistów do płacenia na kościół w podatkach itp.
Może nie robisz tego personalnie Ty, ale też i nikt z wykopowych antyklerykałów, nie pisze personalnie do Ciebie ;)
  • Odpowiedz
@komakow: szukałem odpowiedniego cytatu o tym, że Jezus kazał cieszyć się, gdy jesteście wyszydzani, bo tym większa nagroda w niebie, ale zamiast tego natknąłem się na słowa Jezusa, że będziecie prześladowani, bo miłujecie swoich braci. Tępy naiwniak z tego Jezusa - jedyne ataki na Was jakie obserwuję wynikają z tego, że wbrew nakazom Jezusa z powodu waszej sekty szerzycie jedynie nienawiść. Pisz na priv czy chcesz ten mój numer konta,
  • Odpowiedz
@Wolowinka: ale wiesz że wyzywanie od gimbusów to grzech i musisz się z tego wyspowiadać? xD z tego i z trzepania kapucyna myśląc o Ani. Jakby w tym całym Kościele był choć jeden porządny ksiądz, to powinien nakazać Ci w ramach zadośćuczynienia kupić Ani kwiaty i przeprosić ją za to, że onanizowałeś się myśląc o niej. Kojarzysz katoliku Jezusa? On powiedział 'ktokolwiek patrzy pożądliwie na kobietę ten już z nią
  • Odpowiedz