Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i Mirabelki,
Jestem ze swoim niebieskim od 3 miesięcy, ale mam albo raczej mamy maly problem, mianowicie czasami odnosze wrażenie że w naszym związku są 3 osoby i tą trzecią jest jego ex narzeczona. Sporo mi o niej mówił na początku, w sumie spoko, nie miałam z tym problemu dopóki było to czysto informacyjne, lubie wiedzieć jakie doświadczenia mają ludzie z którymi jestem blisko. Teraz zdarza mu się czasami coś o niej wtrącić, że jego była to czy tamto, na 90% sytuacji nie reaguje, przy kolejnych 9 musze zacisnąć zeby żeby się nie odezwać, pozostały 1% komentarzy boli. Rozstali się 10 miesięcy temu (narzeczona 3 tygodnie po oświadczynach miała bolca na boku) i tu pojawia się moje pytanie... czy waszym zdaniem to juz najwyższy czas żeby pozbyć się/sprzedać pierścionek zaręczynowy po tamtej pannie?
Nie wiem czy to moja #logikarozowychpaskow że tak mi ciąży ta świadomość że on dalej to ma, czy to normalne.
Uosabiam ten fakt troche z tym jakby on nie do końca to zamknął, w najczarniejszym scenariuszu nawet wciąz coś do niej czuł.

Mirki, sprzedalibyście ten pierościonek? w skali 1-10 jak bardzo wkurzyłaby Was taka sugestia że chciałabym żeby zamknął tamten rozdział i go sprzedał?
Wiem, że 3 miesiące to niezbyt wiele, ale troche mnie to blokuje żeby zaangażowac sie tak naprawde.
Błagam, pomocy
taguje jeszcze #oswiadczyny #niebieskiepaski i #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok

Powinnien go już sprzedać:

  • tak 90.6% (106)
  • nie 9.4% (11)

Oddanych głosów: 117

  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powiedz mu że mu pomożesz i odkupisz od niego ten pierścionek. A jak się zgodzi to go wyrzuć i powiedz mu coś w stylu. "Teraz już nie będziesz miał złych wspomnień, zaczynasz nowe życie bla bla bla"
Wiem dużo ryzykujesz :)
Jak będzie okazja to możesz mu powiedzieć niby w żarcie że po co go trzyma przecież ty używanego nie chcesz a w ogóle to chcesz z ogromnym brylantem, a najlepiej trzema
  • Odpowiedz