Wpis z mikrobloga

  • 952
Chyba będzie afera!
Pewna dziewczyna była na zabiegu u pani Pszech i chyba będzie tego żałowała do końca życia. (ZDJĘCIA W KOM.)
Kobietki, jeżeli naprawdę chcecie robić coś ze swoją twarzą, to idźcie do osoby, która szkolila się w tym kilka lat, a nie była jedynie na 12h kursie.
#afera #kosmetyki #oswiadczenie #gownowpis #logikarozowychpaskow #rozowepaski
BeachYes - Chyba będzie afera!
Pewna dziewczyna była na zabiegu u pani Pszech i chyba...

źródło: comment_EfQvrz0Kuizo8u7hm7DjNuNWIcwfduLz.jpg

Pobierz
  • 283
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@BeachYes Tak, doszla chyba nawet do ćwierćfinału. Dziwie się, bo to straszne karynisko. Laska jest z Lublina, pochodzi z patologicznej rodziny, słyszałam, że ojciec kazal jej sie sprzedawać za kase ( _) ale moze to tylko plotki. Bądź co bądź, powinna dostać za swoje, zwłaszcza, że nie okazala skruchy.
  • Odpowiedz
@Cinzano na pewno nie ale na pewno zdecydowanie więcej niż na weekend owym kursie. Jeszcze kwestia podejścia studenta czy chce tylko zaliczyć przedmiot czy się nauczyć. Moja żona jest z tych co się uczą i naprawdę ma spore pojęcie. W kosmetologii bardziej skupia z się na skórze niż na organach wewnętrznych bo wątroba ma się raczej nijak do wypełnienia ust kwasem chialuronowym.
  • Odpowiedz
No i tak rozległa "martwica", która wygląda jak reakcja uczuleniowa bardziej, powstała w parę chwil tak? Bo jeżeli nie, to nie wiem z czym czekała poszkodowana by udać się do lekarza lub gdzieś indziej po pomoc. Wszystkie takie uszkodzenia ciała powstają stopniowo, a nie że idziesz spać i rano bum - masz pół czoła rozjechane.
  • Odpowiedz
@BeachYes: no i po czasie to się musiało zaczerwienić. Wiadomo, że po zabiegach iniekcyjnych może wystąpić ból i ibuprom oraz maści na obrzęki pomogą, ale no heloł. Raczej nie powiesz mi, że ktoś normalny z takim zajechanym czołem patrzy w lustro i sobie mówi: "JEST OK, WEZME TYLKO IBUPORM"
  • Odpowiedz
  • 0
@davidero69 naprawdę nie wiem jak skóra po takich zabiegach się zachowuje. Więc ciężko mi stwierdzić, czy wyskoczyło to z dnia na dzień, czy na początku było spoko i wszystko przyszło stopniowo.
  • Odpowiedz
@NeMe2iS: Różnica między kosmetyczką, a lekarzem jest kolosalna. Co to za problem zrobić kurs, z ukończeniem już trochę gorzej, często po prostu są to osoby, które no nie są kompetentne. Z głupim lekarzem się jeszcze nie spotkałem, a z taka karyna juz szybciej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz