Wpis z mikrobloga

Witam.
Jako trzecia odpada Hoop Cola która miała około ponad 1250 glosów na 2500 głosów (ponad 50% osób zagłosowało na tą colę). Oczywiście wciąż głosujecie na najgorszą cole.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być jutro wołany możesz kliknąć w plusa lub też zaobserwować tag ---> #wykopowawykreslanka
źródło: comment_xx4NYPeP6AWAwIfWxLPgCHCtxofBgw9g.jpg

Zagłosuj na najgorszą cole:

  • Pepsi 12.1% (423)
  • CocaCola 11.9% (418)
  • Dr Pepper 76.0% (2660)

Oddanych głosów: 3501

  • 61
@oba-manigger: 2018, a w Cebulandii dalej nosacze nie ogarniają, że cola to nie tylko pepsi/ coca-cola i może mieć dodatek innych smaków. Dr Pepper to cola karmelowa, w Stanach napój kultowy, tam Dr Pepper i pepsi/ coca-cola to stosunek porównywalny do lepsze piwo vs harnaś (gówno). Większość z was nie piła, pozostali w zasadzie nie wiedzą z czym mają do czynienia. Żeby pisać, że to jest podobne do rozpuszczonej gumy...
@krzysztof-es-545: @Revador: @NocnyFull: @qwertty321: @Paula_pi: @Line-Storm: Wy w ogóle nie wiecie, z czym macie do czynienia. Swoimi wpisami prezentujecie swój obraz jako wschodnioeuropejskiego murzyństwa, a ja chętnie wyjaśnię wam, dlaczego. W Stanach Dr Pepper to element kultury, stąd między innymi pojawił się w słynnym skądinąd filmie Forrest Gump, gdzie był ulubionym napojem głównego bohatera. To cola karmelowa, powstała zresztą jeszcze przed coca-colą, od której, jako najpopularniejszej,
Dr Pepper w Polsce nie jest sprzedawany w 0,5l :)

@immortix: Jest. Na butelce był napis "Limited edition". Wysoka smukłą butelka plastikowa z czarnym kapslem
Sprzedawali zwykłego i wiśniowego. 3-4 dni temu piłem. Tydzień temu kupiony carrefour albo piotr i paweł całą paletę mieli tego.

Może i historie ma ale mi nie smakuje. Nie da się tego pić.

Z coli pijałem tylko Cherry Coke. Od czasu wycofania nie pijam prawie nigdy
@Line-Storm: A to możliwe. Oczywiście, że może nie smakować. Ale tutaj 75% idzie na niego, bo ludzie tego po prostu nie znają, nie wiedzą co to jest, oczekują czego innego zabierając się do picia. To kultowy napój z tradycją sięgającą 1885 roku, nazywanie tego gumą z wodą jest... no lekko dziwne, a w US byłoby kompletnie niezrozumiałe, bo smak jest tak "wsiąknięty" w społeczeństwo, że dla nich Dr Pepper... smakuje jak
@immortix: co by nie było - 8-pak harnasia męczę 2 tydzień... 2 puszki poszły. Wolę wodę z kranu niż go pić mimo 27 stopni na dworze...


A co do smaków "wsiąkniętych" to dla mnie najzwyklejsza oranżada za 50 gr nadal jest najlepsza bo to za dziecka piłem. Kwestia przyzwyczajenia...