Wpis z mikrobloga

Nudzi mi się więc wpadłem na pewien pomysł.

Robię #rozdajo połączone z konkursem. Do wygrania co najmniej 0.1 etherum czyli w tym momencie około 175zł. Jakie są zasady? Dej plusa a w komentarzu wpisz liczbę dni która według ciebie minie od dzisiaj do momentu kiedy wyjdę z przegrywu xD Wygrywa osoba która będzie najbliżej ze swoimi przewidywaniami

Jeśli zajmie mi to do 100 dni - do wygrania 0.1ETH, później za każdy dzień dorzucam 0.001ETH. Mam w portfelu około 0.33ETH, wystarczy mniej więcej do przyszłych wakacji xD Tak więc zapraszam serdecznie bo do wygrania duże piniondze, albo i nie jeśli kryptowaluty upadną

Będę co jakiś czas pisał pod tagiem #kantalupa o moich postępach, wtedy będziecie mogli zmienić swoje predykcje (będzie można zmienić liczbę dni ale tylko na mniejszą niż w tym wpisie).

Kilka słów o mnie. 21lvl, nigdy nie trzymałem za rękę, raz się całowałem i raz dane mi było pomacać cycki. Nie jestem jakiś brzydki ani piękny, suchoklates, 178cm wzrostu. Brak stulejki. Ubieram się lepiej niż przeciętny wykopek. Nie mam znajomych i nie wychodzę z domu. Nie mam problemów z rozmawianiem z płcią przeciwną. Nie jąkam się jak muszę kogoś o coś zapytać, nie mam autyzmu itd. Jestem w trakcie wyprowadzania się z domu. Nie mam kuca, nie śmierdzi ode mnie, nie noszę #!$%@? kozich bródek. Tak naprawdę sam się dziwie że nigdy nie miałem dziewczyny xD

Plusy i komentarze zbieram przez 24h, zapraszam do dyskusji


#przegryw #tfwnogf
kantalupa_ - Nudzi mi się więc wpadłem na pewien pomysł. 

Robię #rozdajo połączone...

źródło: comment_bq6U3hQy6ZQfIMUN0mxvyzvmsljWCL60.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz