Wpis z mikrobloga

Cuckoracja #!$%@?ła mój poprzedni wpis, więc ponawiam. Nie mieliście podstaw do jego #!$%@?, bo jej morda była zakryta. Nie moja wina, że godzicie się na bycie betabankomatami i seks jak pancia pozwoli, gdy tymczasem Chad rucha gdy mu się zachce.

#przegryw #tinder #tfwnogf #seks #zwiazki #podrywajzwykopem #rozwojosobistyznormikami #psychologia #psychiatria #divyzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow #mirekszukazony
p.....0 - Cuckoracja #!$%@?ła mój poprzedni wpis, więc ponawiam. Nie mieliście podsta...

źródło: comment_JPpoPYb51pHsAEKGtRUppx14ixDjyEQl.jpg

Pobierz
  • 356
@camelinthejungle: Na koniec napisałem, że się nigdzie nie zjawiłem i jestem 28-letnim prawiczkiem. Nagle moje zainteresowania nie miały dla niej znaczenia


@przegryw90

Bo zrozum baranie że wyszedłeś na totalna ciamajde życiową i czego Ty oczekujesz? Sam jestem gościem 3-4/10 a mam laske 10/10 bo jak ja poznawałem to pokazałem jej ze jestem facet z jajami, pewny siebie i bez kompleksów który potrafi ja rozsmieszyc a jak trzeba to wziąć sprawy w
@Twenty1: p0lka 10/10 daję 2/10


No na Ciebie @przegryw90 1/10 to i tak jest za dużo. Tobie co najwyżej da dupy -50/10 i to jeszcze musi być totalna despera i to na zasadzie że się w ogóle nie odzywasz i nic nie mówisz bo jej resztki libido spadną.