Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

519

W 2004 r. telewizja była jeszcze w miarę normalna.

Tadeusz Sznuk pyta o molestowanie.

C.....U
konto usunięte
z
streamable.com
dodany: 15.02.2025, 07:14:33
  • #
    tadeuszsznuk
  • #
    telewizja
  • #
    2004
  • #
    heheszki
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

dwie Kobiety rozebrały sie w TVP kultura na życzenie oglądającego.
Quassar
z wykop.pl
  • 13
Czym jest molestowanie seksualne zdaniem L’Oréal
konto usunięte
z cpk.org.pl
  • 6

Komentarze (89)

najlepsze

konkarne
konkarne
15.02.2025, 07:29:19 via Wykop
  • 219
To oburzające, że nikt wtedy nie był oburzony.... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zeMadafaka
zeMadafaka
15.02.2025, 17:57:18 via Wykop
  • 2
@Returned: Może mieli podśmiechujki bo temat był im obcy.
...lub nie. To.jest portal ze śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz
C.....m
C.....m
konto usunięte 15.02.2025, 17:58:52 via Wykop
  • 15
ale w sensie to jest normalne, że się śmieli w telewizji z molestowania i mobbingu?


@Returned: W sensie że śmiał się z kretynizmu iż "60% kobiet było molestowanych". Czy ty zobaczyłeś co komentujesz?
  • Odpowiedz
ArnoldZboczek
ArnoldZboczek
15.02.2025, 15:45:08 via Wykop
  • 155
Usuńcie to bo jeszcze chłopa z 1z10 odsuną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

C.....m
C.....m
konto usunięte 15.02.2025, 17:40:28 via Wykop
  • 42
@ArnoldZboczek: Po tym co wyprawiają środowiska "tropicieli niepoprawności politycznej" to bym się nie zdziwił.
A tak na marginesie, to "komu to przeszkadzało"? Mam na myśli normalność, bo teraz jesteśmy otoczeni ze wszystkich stron absurdem w takiej dawce że już się chyba przyzwyczailiśmy i większość uważa nienormalność za normalną część rzeczywistości.
  • Odpowiedz
HalaMadrid80
HalaMadrid80
15.02.2025, 19:14:50 via Wykop
  • -3
@ArnoldZboczek: ''Usuńcie to bo jeszcze chłopa z 1z10 odsuną''

Spokojnie, Górale ze Wzgórz Golan mają większą ochronę.
  • Odpowiedz
nieocenzurowany88
nieocenzurowany88
15.02.2025, 17:30:39 via Android
  • 110
Kiedyś ludzie mieli z tego bekę, a dzisiaj ludzie na poważnie wierzą, że prawie każda kobieta doświadcza molestowania, bo np. współpracownik, którego nie lubi się na nią spojrzał.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tengo_razones
tengo_razones
15.02.2025, 18:29:26 via Wykop
  • 11
prawie każda kobieta doświadcza molestowania


@nieocenzurowany88: prawie każda powyżej 3/10 - faceci też dowiadczaja ale oni muszą być powyżej 8/10
No i kobitki się mogą bać a faceci tylko irytować
  • Odpowiedz
Belzebub
Belzebub
15.02.2025, 19:40:53 via Wykop
  • 10
@Filippa: ,patrzenie się to nie molestowanie. powiedz to w jakimś korpo.
Z mojego doświadczenia to w korpo boję się uśmiechnąć do ładnej kobiety. Jest zakaz gapienia się, czułych powitań chyba że kogos prywatnie znasz.
A w Januszexach lecą teksty typu "ruchasz sie czy trzeba z tobą chodzić". Niektore odpowiedzą "spadaj buraku" inne "nawet ci nie stanie", inne siedza wystraszone, inne sie zwalniają.
To tak z moich obserwacji i doswiadczeń. Jedno
  • Odpowiedz
F.....z
F.....z
konto usunięte 15.02.2025, 18:02:10 via Wykop
  • 92
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

F.....z
F.....z
konto usunięte 15.02.2025, 19:35:27 via Wykop
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Jaciebie
Jaciebie
Jaciebie
15.02.2025, 19:46:47 via Wykop
  • 4
@ForTheEvulz: Bardzo fajna odpowiedz kumplu, no jak fajnie sie czytalo :-)
  • Odpowiedz
DaveZ
DaveZ
15.02.2025, 18:21:52 via Wykop
  • 44
Wyobraźcie sobie, jaki dzisiaj byłby kwik lewactwa, jakby Pan Tadeusz zarzucił tym tekstem:
DaveZ - Wyobraźcie sobie, jaki dzisiaj byłby kwik lewactwa, jakby Pan Tadeusz zarzuci...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

WstretnyOwsik
WstretnyOwsik
15.02.2025, 17:35:04 via Wykop
  • 28
WstretnyOwsik
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

okno2137
okno2137
15.02.2025, 17:41:03 via Wykop
  • 19
Molestowanie kiedyś- chłop dobiera się do baby, pcha się z łapskami, klepie po dupsku
Molestowanie dzisiaj- brzydal powiedział księżniczce śmiały komplement.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

An-Dagda
An-Dagda
17.02.2025, 09:15:04 via Wykop
  • 0
@okno2137: I oczywiscie tu nie chodzi o wyglad tylko o zachowanie
  • Odpowiedz
CJzSanAndreas
CJzSanAndreas
15.02.2025, 17:30:31 via Android
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kowalesko
kowalesko
15.02.2025, 18:25:38 via Wykop
  • 0
@CJzSanAndreas: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
whiskas
whiskas
15.02.2025, 17:56:34 via iOS
  • 13
Pan Tadeusz Sznuk już wtedy był stary.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

masz_fajne_donice
masz_fajne_donice
15.02.2025, 13:09:54 via Wykop
  • 12
ruchał ją
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Paraliton
Paraliton
Paraliton
16.02.2025, 08:27:53 via Wykop
  • 0
@masz_fajne_donice: Też to wyczułem xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni
Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni
3552
Drogowy szeryf w Porsche.
Drogowy szeryf w Porsche.
3136
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
2956
Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową
Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową
2772
Adwokat od "trumny na kółkach" zatrzymany!
Adwokat od "trumny na kółkach" zatrzymany!
2529
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #heheszki
  • #1z10
  • #telewizja
  • #lesnodorski
  • #wygryw
  • #hgw
  • #zagadka
  • #jedenzdziesieciu
  • #tvp
  • #pytanie
  • #bojowkatadeuszasznuka
  • #debata
  • #awf
  • #4konserwy
  • #teleturnieje

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking