Wpis z mikrobloga

Szukam partii która :
Obniży podatki
Bedzie wolnościowa
Zalegalizuje marihuane
Zalegalizuje przechodzenie na czerwonym na wlasne ryzykon oodpowiedzialnosc.
Pozwoli miec auto bez oc i pt jesli bedzie stalo w garazu kilka lat
Zniesie rozdawnictwo
Zniesie absurdalne podatki na paliwie
Zezwoli na handel w niedziele
Pozwoli mi stanac sobie ot tak i sprzedawac burgery do powiedzmy 1000zl rocznego przychodu.
#!$%@?/4 urzędników i zniesie papierkologie
Ułatwi zakładanie firmy - dzwonie pyk bez pieprzenia z papierkami mam 1 osobowa firemkę.
Na kogo powinienem zagłosować? Jaka Polska partia mi jest najbliższa?
#pytanie #4konserwy #neuropa #polityka
  • 255
  • Odpowiedz
@Desperated: Korwin powoli odchodzi z polityki, nie oszukujmy się, ile on jeszcze pociągnie. A oprócz niego jest Mentzen, jest Wilk, jest Sośnierz. Młoda krew, która doskonale rozumie pojęcie "protokołu 1%".
Na dzisiejszej scenie politycznej OPowi najbliżej właśnie do Wolności.
  • Odpowiedz
@Shatter: @Kliko: ja nie miałem żadnych problemów, zrobiłem wszystko z jedną wizytą w UM + wizyta w ZUSie. Zakładałem dwa lata temu. Nie chce mi się oglądać powyższego filmiku bo strasznie skrzepi. Przewinąłem... I to co on tam pierdzieli to tylko pierdzieli, szkoda komentować.

@sexlord: spółki nie zakładałem, zakładałem DG i nie miałem z tym żadnych problemów.
  • Odpowiedz
NoMercyIncluded 2 godz. temu


@Snurq: Miesięcznego, to dorabianie bardziej w formie hobby. Jeśli ta kwota była by powiedzmy 10000 zł to byłaby to nie uczciwa konkurencja dla zwykłych knajpek/sklepów. W końcu ni Zus, Dg, niczego nie robisz.
@Palwed: temat wałkowany 100x użyj opcji szukaj. zamykam
a tak serio to mój błąd faktycznie piszą że tak jest jednak po 2 latach sporo firm odpada jak wchodzi prawdziwy zus :/
@shekerama:
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: Tradycyjna lewica jest bardzo socjalistyczna (SLD nie jest tradycyjne, bo obniżali podatki) albo wręcz komunistyczna (Razem). Jak jesteś za narkotykami, to jak najbardziej Wolność, bo „Volenti non fit iniuria”, czyli chcącemu nie dzieje się krzywda i jak się chcesz zaćpać, to się zaćpasz ;) A aborcję wykonasz na Słowacji legalnie za 1800 zł.
  • Odpowiedz
jednak po 2 latach sporo firm odpada jak wchodzi prawdziwy zus :/


@Niebadzlosiem: teoretycznie możesz prowadzić działalność w ogóle bez ZUS. Poza tym komuchy z PiS mają wprowadzić chyba stały niski ZUS- uzależniony od.... przychodu. Czyli medialnie sprzedawalne, a do zastosowania jedynie wobec tych którzy DG prowadzą jedynie jako formę zatrudnienia u faktycznego pracodawcy.
  • Odpowiedz
@gali20: 1000zł w skali roku to jest dupa a nie duża skala. Pojechałbym sobie do Katowic stanął gdzieś na boku zrobił z 20 burgerów (mogę 2 na raz na 1 patelce) i pojechał do domu do tego nie potrzeba profesjonalnego sprzętu ;)
Bez problemu jak wpada większa ilośc znajomych u mnie daje radę na 1 palniku i patelce wiec czemu by to nie wypaliło w środku miasta? Cym sie różni gotowanie
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem Zalegalizuje przechodzenie na czerwonym na wlasne ryzykon oodpowiedzialnosc.

Najglupsze co ostatnio przeczytałem. Światła nie są dla widzimisię urzędników tylko dla bezpieczeństwa. Wyobraz sobie że jedziesz powiedzmy to 50 po ulicy i wpidala ci się na czerwonym taki debil. Co robisz? Hamujesz/ skręcasz, a w dupę wpie*a ci się cały sznurek aut jadących za tobą. Wspaniale, masz swoją wolność. Może wgl znieść światła i zrobić z Polski indie? Tak samo
  • Odpowiedz
Razem obyczajowo
Korwin gospodarczo

Szkoda że trzeba wybrać jedno. Bo te cechy w zestawie by dały fajna partie gdzie się przyjemnie żyje, jest dużo wolności osobistej i obyczajowej, ale nie ma komuny z rozdawnictwem hajsu i 70 procentowych podatków które chce Razem w gospodarce.
  • Odpowiedz
Ale od sanepidu to ty się odwal

@Za_jakie_grzechy: co za naiwność. dobrze, że nie wiesz jakie warunki panują w niektórych knajpach, pizzeriach, restauracjach, kebabowniach, sklepach spożywczych itp. itd. w Polsce.
wy i ten wasz sanepid, śmiechu warte.
  • Odpowiedz