Wpis z mikrobloga

W 1945 podczas uroczystości podpisania Karty Narodów Zjednoczonych, wobec braku polskiej flagi, wyraził oburzenie i ostentacyjnie zagrał Mazurka Dąbrowskiego. Występ poprzedził słowami:

W tej sali, w której zebrały się wielkie narody, aby uczynić ten świat lepszym, nie widzę flagi Polski, za którą toczono tę okrutną wojnę.

A więc teraz zagram polski hymn narodowy


A kto to był?


#historia #patriotyzm #ciekawostki #chwalabohaterom
CallmeKaba - W 1945 podczas uroczystości podpisania Karty Narodów Zjednoczonych, wobe...

źródło: comment_BfKwYeSQCqQrnBx3cbNM3EDHhRFoHxJH.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Call_me_Kaba: nie znałem tej historii. Jeżeli rzeczywiście tak było to można by to uznać za dyplomatyczne nasranie do ryja. Chuje. Wkurzyłem się.
  • Odpowiedz
@Hound: A kojarzysz jakiegoś Żyda, który by obecnie na Polaków nie psioczył?
@Ofacet: i kto to mówi? Znasz jakiegoś polskiego Żyda co mówi prawdę i nie pała nienawiścią do Polaków oraz jak to ujał pierwszy kolega akrobacje moralne do perfekcji? Ja tu na razie widzę was obu:)
  • Odpowiedz
  • 4
@Kaczypawlak oczywiście masz rację. WSZYSCY ŻYDZI NAS NIENAWIDZĄ. WSZYSCY K---A.
A wszyscy Polacy nienawidzą Żydów i brali udział w holokauscie.

Przez takich idiotow jak ty ten świat jest c-----y a ludzie się mordują.
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: Następne takie Twoje komentarze będę usuwał. Za niski poziom sobą reprezentujesz Kolego, a już na pewno jak na wpis o czymś tak pozytywnym i szlachetnym, co zanieczyszczasz w tej chwili swoją osobą.
  • Odpowiedz