Wpis z mikrobloga

Witam ponownie wszystkich graczy. W poniedziałek ocenialiśmy grę No Man's Sky z roku 2016.

16,07% przepytanych Mirków bądź Mirabelek grało w tę grę. Średnia ocena tej gry na wykopie wynosi: 3,43. To mniej niż na gry-online (4,8) oraz więcej niż na Metacritic (2,6).

Dziś oceniać będziemy grę: Life is Strange z 2015 roku.

W kolejnym głosowaniu będziemy głosować na grę Wiedźmin 3: Dziki Gon z roku 2015.

Bardzo proszę o podzielenie się opiniami, wspomnieniami na temat tej gry.

Tag do obserwacji/czarnolistowania: #wykopowegry

Zasady: Oceniamy różne gry z różnych gatunków i różnych okresów. Głosujemy w skali 1 - 10, ocena będzie uśredniona i porównana z ocenami na portalu gry-online oraz metacritic. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od wolnego czasu. W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy grałeś w daną grę.

#gry #pcmasterrace
Horvath - Witam ponownie wszystkich graczy. W poniedziałek ocenialiśmy grę No Man's S...

źródło: comment_F9Lgpcsbyk0rrQ812NK2flWpk7ZbYG29.jpg

Pobierz

Na ile oceniasz?

  • 1 7.2% (134)
  • 2 1.6% (30)
  • 3 1.3% (25)
  • 4 2.3% (43)
  • 5 2.9% (55)
  • 6 3.9% (73)
  • 7 7.5% (140)
  • 8 14.2% (265)
  • 9 21.0% (392)
  • 10 38.2% (714)

Oddanych głosów: 1871

  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pally: Dzięki za filmik, nie widziałem, a oceniam podobnie. Co to za miałkie g---o, podlewasz roślinę "Ten czyn będzie miał konsekwencję" czy tam "Roślina będzie to pamiętać" i co? I g---o, tyle ile minusów to coś ma jest niewyobrażalne, nasza główna bohaterka, która ma w---------y głos, potrafi cofnąć się w czasie, a nie może przejść przez karton, więc używa tej swojej mocy by potem zasłabnąć i wie, że od tego
  • Odpowiedz
@Horvath ta gra jest słaba. Postacie są bardzo stereotypowe, poza dosłownie jedną dobrze napisaną - nauczycielem fotografii. Większość interakcji to teen drama i pojawia się deus ex machina żeby uratować postać która dosłownie potrafi kontrolować czas xD no litości. Jest znacznie więcej lepszych gier fabularnych.
  • Odpowiedz
@Horvath: Nudzą mnie te gierki bez gameplayu. Takie max 30 minut i do wywalenia. Jakbym chciał samą fabułę to poczytał bym książkę a jak bym chciał fabułę i visuale to obejrzał bym film.
  • Odpowiedz
Gra mi się bardzo podobała, ale minusem jest dla mnie trochę to, że nie ważne co zrobisz przez całą gre wybór jest zawsze ten sam. No i ten wybór też taki trochę sobie, poświęcić koleżankę dla iluśset osób albo odwrotnie. Lepiej imo by było jakby np siebie miała poświęcić, to tak jeszcze bardziej poruszające by było. Za ten wybór odjęłam jeden punkt i reszta bez zarzutu
  • Odpowiedz