Wpis z mikrobloga

...:::DZIEŃ 2,3 i 4 (aktualnie trwa) :::..

W weekend nie było problemu ze wstaniem, więc 1,2,3 zadania wykonane. Niestety aktualnie plank 5 min jest dość ciężki, dlatego zacząłem od 2 min i codziennie zwiększam o 5 sekund (progress musi być). W zeszłym tygodniu ćwiczyłem 3 razy na siłownii + 2 razy rower i raz bieganie po ok 30 min. Dziś nowy tydzień i już też ćwiczyłem na siłownii. Jeśli chodzi o przestrzeganie #fit6 to stosuje sie w 95%. Czasami przez zapominalstwo dałem jedno jajo za dużo, jedząc w restauracji zjem marchew w sałatce która w 1 miesiącu jest zabroniona, ale to są takie niuanse, które są dla mnie wybaczalne. Generalnie się trzymam! O suplach nie zapominam- to był dla mnie największy problem. Alkoholu nie piłem nawet w czasie meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam w notatniku dodać sobie opcje zadań i codziennie odznaczać i sprawdzać czy się czegoś nie zapomniało. Najlepszą opcją byłby kalendarz i zapisanie celu na papierze, aczkolwiek ... to jest po prostu szybsze, choć wiem, że mniej skuteczne #psychologia

Zrobiłem dziś sobie zdjęcia do porównania po zakończeniu cylku.

---------------------------------------------------------------------------

Wyzwanie dowakacyjne 13.07- 26.08.2018

Skrócona wersja

ZASADY:
1. Rano po obudzeniu 5 min czytanie książki
2. Codziennie z rana plank +5s+ reklamy #futurenet.
3. Codziennie z rana ścielenie łóżka.
4. Codziennie wieczorem książka przed snem
5. Min 3x aktywnosc fizyczna.
6. Przestrzeganie #fit6
7. Zażywanie supli:
8. Zero alkoholu

Tło motywacyjne:
Przytyłem nieco, lubię widzieć swoje mięśnie brzucha :)
Chcę lepiej wyglądać, lepiej się czuć. Czas do wyjazdu na wakacje wydaje się idealny, choć to tylko miesiąc, ale myślę, że wprowadzę sobie po prostu odpowiednie nawyki i to już zostanie.
Mam problemy z motywacją, więc próbuję różnych sposobów na poprawę swojego życia.

Cel wpisów:
Motywacja samego siebie, kontraktowanie, zapis historii i ewentualna motywacja innych do ogarnięcia.
Wpisy będą się ukazywać raz dziennie z podsumowaniem dnia i opisem postępów. Na końcu zrobię jakieś zbiorcze podsumowanie, żeby inni mogli z tego czerpać razem z fotkami przed i po.

Pomoc:
Zastanawiam się czy mógłbym dorzucić coś jeszcze do tej listy, co sądzicie? Jakieś propozycje?
No i plusujcie, żebym już nie mógł się wycofać.

#zysrobiforme #gzresrobiforme #motywacja #detoks #silownia #samodoskonalenie #wyzwanie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fitatu mam, ale #fit6 wygląda tak, że nie trzeba ważyć, więc jest o tyle wygodne, że nie zabiera tyle czasu. Właśnie dziś dodatkowo zrobiłem pomiary ciała i zapisałem w fitatu. Jest biednie haha, spadłem w obwodach a "urosłem w brzuchu". Na razie 1 kg mniej :D ale przypuszczam, że to taka standardowe wahanie dobowe :)
moje pomiary z dziś
Cieslus - fitatu mam, ale #fit6 wygląda tak, że nie trzeba ważyć, więc jest o tyle wy...

źródło: comment_nimRqsJdJVx6FV0wT9WlECQqScL5LFYX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bartolinx wiem, używałem tego dość długo. Trzeba jednak wszystko zapisywać, co jest nieco czasochłonne. Fit6 nie wymaga zapisywania niczego, co jest po prostu wygodniejsze dla mnie i z tego korzystam.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Fit6 to program zywieniowy, który ma założenia, których się trzymam. Jest opisane co można, co nie można, przykładowe posiłki i po prostu mam w głowie jak skomponować jadłospis, żeby się tego trzymać. Czasami jeszcze zerkne, ale jest to dla mnie bardzo proste jak jeść
  • Odpowiedz