Wpis z mikrobloga

Mirki słuchajcie jaka historia!
Koleżanka mojej przyjaciółki ma ciocię ( ), która pracuje w szpitalu na ortopedii i widziała prawdopodobnie #duchy ! Zrobiła zdjęcie (będzie poniżej) i opowiedziała dokładnie jak to wyglądało.
Pytanie do ekspertów ( ͡º ͜ʖ͡º) od #fotografia #photoshop Czy da się sprawdzić czy to zdjęcie jest prawdziwe? (podobno zrobiła je ciocia która ma ponad 50 lat, ledwo telefon odsługuje więc na pewno nie umie into photoshop). Trochę #creepystory pomimo że nie wierzę w takie rzeczy :D
Dajcie znać co sądzicie
#kiciochpyta #pomoc #niewiemjaktootagowac #szpital

Sorry za ilość tagów ale naprawdę mnie to ciekawi i chciałabym wiedzieć :D (poza tym nie umiem into wykop ( ͡° ʖ̯ ͡°) )
źródło: comment_JGRkpTvkemwLa33ifIlqJJ5TDcDyLfRa.jpg
  • 68
@kopytko_ @wojniz: Z perspektywy chrześcijanina tym duchem jest demon.

Nawet nowi studenci Biblii szybko zauważą, że nigdy nie ukazuje ona dusz ludzkich, jako pozostających [na ziemi] po śmierci. (Natychmiastowe przeznaczenie w postaci nieba lub piekła wyklucza taką możliwość. Zobacz, na przykład, Łk 16:22-23, Łk 23:43 i 2 Koryntian 5:8). Jednak Pismo Święte wyraźnie potwierdza istnienie niematerialnych inteligentnych istot. Mark 5:2-15 opisuje spotkanie Jezusa z człowiekiem, który był zniewolony przez wiele nieczystych
@Klopsztanga: to już nie ode mnie zależy niestety. Dałam to co sama dostałam. Być może fb popsuł tez sporo jakość bo było to przesyłane od osoby do osoby. Może to ma jakieś znaczenie- tego nie wiem bo się nie znam ;)