Wpis z mikrobloga

Nawiązując do wpisu dot. zwyczaju wmurowania kota w ścianę w Chinach parę osób chciało zobaczyć co się wydarzy jak wrzucimy to na grupy dla kociarzy. No więc zebrałem trochę contentu i oto skutki (w pierwszym komentarzu) ( ͡° ͜ʖ ͡°). Żeby nie było, to sporo osób, mniej więcej połowa ogarnęła, że to fake, dla was powybierałem co najlepsze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ciekawostki #koty #chiny #byloaledobre #heheszki #pdk #kot #gif
Pobierz anoysath - Nawiązując do wpisu dot. zwyczaju wmurowania kota w ścianę w Chinach parę ...
źródło: comment_NyGVl7evtBjW8NeCHgN8WkqjBagTe0lp.jpg
  • 109
@bemol14 myślisz, że po drugiej stronie, tych bardziej "oświeconych" nie ma takich naiwniaków i odpowiednich teorii które łykają? Wszyscy coś łykamy co ma gówniany związek z prawdą, tylko oczywiście nie mamy tego świadomości. Nawet nie chcę widzieć w ile rzeczy wierzę, a po prostu zostałem oszukany i prawda jest zupełnie odwrotna. Ty też z całą pewnością wierzysz w szereg teorii, które kształtują Twoje światopogląd, za które dałbyś się pokroić, a prawda jest
@BaZyL4: Na pewno masz rację. Nawet mogę dać przykład ze swojego życia. Do kiedy mieszkałem w rodzinnym domu zawsze z chęcią oglądałem program na TVN24 "Szkło kontaktowe" bo zawsze podobało mi się to podejście satyryczne i wgl forma programu. Wyprowadziłem się z domu, nie mam telewizora i gdy ostatnio byłem w domu i zobaczyłem ten program to dopiero się okazało jakie to badziewie i tvn owski syf. Możliwe, że ten program
@bemol14 heh, miałem dodanie to samo ze Szkłem Kontaktowym.
Generalnie czasem się łapię z face-palmem na twarzy "o kurde jaki ja byłem głupi" kiedy poznaje szerszy kontekst sprawy i widzę, że kompletnie nie miałem w czymś kiedyś racji a byłem gotów robić o to gówno burze. Teraz na pewno też się tak srogo mylę, ale jednak kiedy daję radę powstrzymać emocje to staram się nie wypowiadać o niczym skrajnie, a czasem nawet