Wpis z mikrobloga

2h temu usłyszałam w radiu że, jakiś zwyrodnialec w wieku 26 chciał zgwałcic kilkuletnia dziewczynkę w przedszkolu... W tym momencie zobaczyłam zdjęcie dziecka kolegi. Nic w tym dziwnego, dziecko jak dziecko. Problem jest jeden. Było całkowicie nagie... Chłopczyk około 2 lat.
Ja #!$%@? a potem płacz i zgrzytanie zębów bo pedofile...
P.S na całe szczęście chłopczyk stał tyłem. Ale czy to ważne? ))¯_(ツ)_/¯
#dzieci #gorzkiezale #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 8
@sierzchula Ja jestem dorosła I tak, zdaje sobie z tego sprawę. Ale nie porównuj dwóch skrajnych sytuacji. Walenie pod zdjęcie dziecka nie jest w żadnym stopniu normalne. W ogóle wstawianie nagich zdjec dzieci do internetu jest nienormalne moim zdaniem.
@tamzi: Sorry, ale nie do końca rozumiem. Jak się ma kilkuletnia dziewczynka w przedszkolu do zdjęcia nagiego dziecka? Przecież wątpię, aby zdjęcia nagich dzieci były przyczyną powstawania pedofilii.
Od razu powiem, nie pochwalam wstawania zdjęć nagich dzieci do internetu. W ogóle nie pochwalam wstawiania zdjeć dzieci do internetu, ale to już moja prywatna opinia.
@tamzi: są pożywką, ale oni już są zwyrodnialcami. Podejrzewam, ze nawet gdyby nikt nie wstawiał zdjęć swoich nagich pociech do internetu, to oni by i tak znaleźli jakiś sposób na oglądanie - chociażby płacenie dzieciom za sesje. W UK bardzo głośną sprawą było wybieranie sobie dzieci z domów dziecka na jednej z wysp.