Słowa dzikiego trenera idealnie podsumowują to co dzieje się na wykopie:
większość Polaków absolutnie nie przyjmuje jakiejkolwiek informacji, która stawiałaby Ukrainę w złym świetle (....), a każdy kto zauważy, że coś jest nie tak, jest opluty, wyzywany od ruskich onuc
@bartoszp: a zjadłem sobie kebaba i posiedziałem na skwerku, fajnie nawet
@bartoszp: to był taki dziesięciominutowy wypad po pracy, jutro możemy zjeść :)