Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jest dziwnie... Chociaż pewnie dla niektórych z Was nie będzie to niezwykły przypadek. Do rzeczy. Podnieca mnie moja teściowa i to bardziej niż powinna. Do tego stopnia, że czasem nie chce mi się uprawiać seksu z żoną, a wolę sobie pójść do toalety na pamięciówkę. Za każdym razem, gdy widzę ją w obcisłych ubraniach to mi odbija. Albo gdy znajdziemy się na plaży czy gdziekolwiek, gdzie mogę zobaczyć jej sutki przebijające się przez ubranie. Mam nadzieję, że nie widać tego jak się przyglądam. Na wasze rady za specjalnie nie liczę, bo domyślam się, że to nienormalne i raczej muszę jakoś w sobie stłumić (mam nadzieję, że w końcu się zestarzeje, albo upasie i samo mi przejdzie :D) Jedno mnie ciekawi - #rozowepaski i w sumie #niebieskiepaski które były w takiej sytuacji też - jest jakaś szansa, żebym ją uwiódł i przeleciał, czy to tylko w filmach takie rzeczy? Ja mam 28 lat, ona 48. Niby normalna rodzina, wszystko jak należy, ale przecież chyba kobiety też mają jakieś fantazje i ciągoty? Jak myślicie?
#s--s #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zdrada

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

przecież chyba kobiety też mają jakieś fantazje i ciągoty?


Mają, ale tu bym raczej obstawiał, że ona (jeśli ci nie dała dość jasnych sygnałów) raczej zrobi inbę do spółki z twoją połowicą. Nie warto mireczku chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
b.....l - @AnonimoweMirkoWyznania: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 przecież chyba kobiety też mają jak...
  • Odpowiedz
Sam napisałeś, że to normalna rodzina. Nie licz na to, że zaliczysz teściową. Mało prawdopodobne, że tesciowa da się przelecieć mężowi swojej córeczki. Pamiętaj, że dla twoich teściów to twoja żona i wasze dzieci (jeśli macie) są najwazniejsze, a nie Ty. Tesciowa nawet jesli ma fantazję i ochotę na skok w bok, to raczej wybierze kogoś innego, a nie zięcia.
  • Odpowiedz