Wpis z mikrobloga

@mestre01: #!$%@?ć wykresy ale ja naprawdę się jaram jak pomyślę o inteligentnych miastach. Ładujesz bufor i poprostu korzystasz z życia nie myśląc o tym gdzie jest parkometr, ile mi czasu zejdzie w sklepie, szybko żebym zdążył bo będzie mandat, jadę poprostu autostrada i automatycznie płacę za przejazd bez mojej ingerencji, wjazd do centrum - automatyczna płatność. Myjnie... Jak mnie to denerwuje że trzeba rozmieniac kasę w bilon, żeby umyć auto na
  • Odpowiedz
@mestre01: raczej nikt, kto jest na tym tagu, nie uważa, że to scam, jeżeli się jest człowiekiem rozumnym, to ma się świadomość, że iota jest jednym z coinów z najwięszym potencjałem, ale trzeba pamiętać o tym, że osiągnięcie celu może zająć im lata
  • Odpowiedz
@maryjuszpitagoras: Juz tak jest i nie potrzeba do tego iota. Wystarczy ze sie zarejestrujesz i kamera sama zczyta twoja rejestracje, a potem doataniesz fakture za playnosc karta. Pozatym jakby nie patrzec bosch czy producenci samochodow inwestuja wiele innych projektow iot, iota jest jednym z wielu i wcale nie powiedziane ze zostanie uznana za standard. Mozliwe ze standard platnosci iot jeszcze nawet nie powstal... IOTA to nie scam i jest w nim
  • Odpowiedz