Wpis z mikrobloga

zwłaszcza, że wiesz, że to twoja wina wtf wgl. Co jest dla ciebie ważniejsze, walka o swoją błędną opinie czy niebieski?


@ffdgh: I właśnie przez takie flądry wszystkie jesteśmy brane z góry za #!$%@?. Duma do kieszeni, porozmawiać na spokojnie o co chodziło i na przyszłość podchodzić do takich spraw z dystansem. Umiejętności czytania w myślach i przewidywania oczekiwań niestety jeszcze nie wynaleziono - jeśli nie powiesz mu o co chodziło,
@Refurbished: bzdura, jeśli kogoś dobrze znasz to doskonale możesz przewidzieć oczekiwania tej osoby i wiedzieć jak zareaguje na daną sytuację. Do tego w przypadku OPki duma nie ma nic do rzeczy. To upór i księżniczkowatość, pewnie też głupota. Ale nie duma. Z resztą przekazu się zgadzam. ;)
@ffdgh To normalne że jak się z kimś pokłócisz nawet jak nie masz racji to nie chcesz przeprosić itd. Każdy tak ma. W takiej sytuacji po prostu musisz chwilę odczekać aż emocje opadną i racjonalnie przemyśleć tę kłótnię i zrozumieć, że tym razem to Twoja wina i przeprosić.
@ffdgh: Skoro masz świadomość, że wina nie leży po jego stronie to spróbuj zacisnąć zęby, powiedzieć jemu to co nam tutaj i założę się, że odetchniesz z ulgą, a może w przyszłości będziesz blokować takie sytuacje
@ffdgh: Nie podpuszczaj nas. Jeśli jesteś aż tak głupia, by winić kogoś nawet mając pełną świadomość, że wina nie leży po jego stronie, to... mam nadzieje, że masz maksymalnie 14 lat.

Do tego kłótnia o taką pierdołę... wróżę wam (a raczej Tobie) duży sukces "miłosny". Takie jak wy w ogóle nie myślą ile my z wami musimy wytrzymać czasami, ale nie, to zawsze nasza wina, jak coś idzie nie tak (
Czy ja jestem skazana na bycie #!$%@??


@ffdgh: Prawdopodobnie tak. Chociaż pocieszające może być dla ciebie, że twój gatunek tak już ma. ¯\_(ツ)_/¯
@adasko_900: Obawiam się, że to i tak nic by jej nie nauczyło. To by wymagało umiejętności myślenia przyczynowo-skutkowego (a.k.a. logicznego) oraz zdolności dokonywania introspekcji i na jej podstawie dochodzenia do właściwych konkluzji i wniosków. Na podstawie treści wpisu @ffdgh wnoszę, że jest ona pozbawiona tych zdolności. Co notabene nie zaskakuje biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z kobietą.