Wpis z mikrobloga

Dobra polewa z tego #xayoo ( ͡º ͜ʖ͡º) że ma się za następną wielką gwiazdeczkę bo wybił się trochę na dzieciarni z lola i mniecrafta...a to tylko kolejny wylew jakich tysiące na tym rakowym yt...
Masz się za takiego wygrywa i ciśniesz przegrywów z wykopu gdzie dokładnie wyglądasz tak jak oni...
Farbowane włoski, rureczki a jak tyłem staniesz to nie wiadomo czy to koleś czy laska...normalnie full splendor u 10latków...
Podziwiam też w tym filmiku gdzie obrabiasz wszystkim dupe po gali ( ͡º ͜ʖ͡º) to autozaoranie gdzie powiedziałeś że się wystraszyłeś typka bo ci siema powiedział prze kozak jesteś i wygryw do naśladowania...
Następnym razem może ogarnij kim ty jesteś zanim zaczniesz po innych jeździć ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo normalni ludzie to mają beke ale z takich jak ty...no ale wiadomo na przegrywach gimbusach hajs ich starych się zgadza i wyświetlenia...fejm doj$$$ny...
#polskiyoutube #famemma #boxdel #patostreamy #danielmagical
Pobierz
źródło: comment_26gyYf2MXE4DJitcsy3iUTik5U1vKrTo.jpg
  • 49
@eligiuszke: Ja myślę że jest wręcz odwrotnie ( ͡º ͜ʖ͡º) cały dzień wczoraj spamowaliście tym upośledzonym filmikiem i jakoś wszystko było ok...ale gdy pojawił się jeden odwrotny wpis to już piecze was za mocno co? haha
Spokojnie to i tak mój ostatni wpis na temat tego gimba ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie chce mi się marnować czasu na typa który jeszcze pare
@Syn_Diabla: No ja właśnie w przeciwieństwie do ciebie nie podniecam się czy to gimbami czy to patusami z yt oraz twitcha...a wręcz nimi gardzę tak jak tobą w tej chwili i oglądam to wyłącznie dla beki...
Skończ już o tej kasie też pisać...widzę że ci to bardzo zaimponowało ( ͡º ͜ʖ͡º) jak ci na coś brakuje możemy ci zbiórkę na wykopie zrobić...myślę że sporo ludzi widzi
@Syn_Diabla: No pocisk najwyższej klasy w tej chwili odwaliłeś ( ͡º ͜ʖ͡º) widać że nie wiesz kiedy skończyć i tylko utwierdzasz mnie w przekonaniu że jesteś idiotą...całe szczęście ze mamy tu takich specjalistów z odpowiednim stażem od rakowego contentu na yt i twitchu...gratulacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szabla1992: Klasyczne nie wiesz jak kogoś wyjaśnić to mu napisz że ma konto trzy miechy i nic nie wie...wyobraź sobie że nie trzeba mieć konta żeby tu wpisy czytać i dobrze wiem co się tu dzieje od gdzieś trzech lat... ale właśnie powstrzymywała mnie inteligencja pewnych osób ( ͡º ͜ʖ͡º) żeby tu konto zakładać i z takimi rakami przebywać...
Nawet nie potraficie normalnie rozmawiać z osobami
@szabla1992: No jeśli o temat grzeczność chodzi ( ͡º ͜ʖ͡º) to zdaje mi się że to ty nazwałeś mnie rakiem...
Więc zastanów się sam co piszesz a potem stawiaj jakieś wymagania i nie jestem oburzony a raczej rozbawiony...
Generalnie na wykopie można rozmawiać o wszystkim i wszystkich i jakoś poza tym tematem nie widziałem takiego wielkiego dymu ze śmieszkowanie....( ͡° ͜ʖ ͡°)