Wpis z mikrobloga

Dobra polewa z tego #xayoo ( ͡º ͜ʖ͡º) że ma się za następną wielką gwiazdeczkę bo wybił się trochę na dzieciarni z lola i mniecrafta...a to tylko kolejny wylew jakich tysiące na tym rakowym yt...
Masz się za takiego wygrywa i ciśniesz przegrywów z wykopu gdzie dokładnie wyglądasz tak jak oni...
Farbowane włoski, rureczki a jak tyłem staniesz to nie wiadomo czy to koleś czy laska...normalnie full splendor u 10latków...
Podziwiam też w tym filmiku gdzie obrabiasz wszystkim dupe po gali ( ͡º ͜ʖ͡º) to autozaoranie gdzie powiedziałeś że się wystraszyłeś typka bo ci siema powiedział prze kozak jesteś i wygryw do naśladowania...
Następnym razem może ogarnij kim ty jesteś zanim zaczniesz po innych jeździć ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo normalni ludzie to mają beke ale z takich jak ty...no ale wiadomo na przegrywach gimbusach hajs ich starych się zgadza i wyświetlenia...fejm doj$$$ny...
#polskiyoutube #famemma #boxdel #patostreamy #danielmagical
Pobierz
źródło: comment_26gyYf2MXE4DJitcsy3iUTik5U1vKrTo.jpg
  • 49
@Pierogowy_Imperator: Kolego, tobie się chyba strony pomyliły, sam piszesz o strimerze z twitcha jaki to On nie jest i jacy go ludzie nie oglądają, że gimbusy itd. a sam wyjeżdżasz z jakimiś osobistymi podjazdami do ludzi których nie znasz wyzywając ich od idiotów, a że temu to matka pisała, a ten ma 10 lat. Przecież to są pociski rodem z podstawówki. Zresztą, nie chodzi o sam poziom tych pseudo podjazdów, ale
@ammon8: Szkoda że tylko widzisz co ja pisałem ( ͡º ͜ʖ͡º) a co reszta już nie...
Co do jakiejś dramy to ja jej nie robię a nawet pisałem że generalnie poza tym jednym faktem który mi się nie spodobał w tym filmie nie mam nic do xayoo i o ile wiem to swoje zdanie na jakiś temat może jeszcze wyrazić każdy w polsce ( ͡°
@Pierogowy_Imperator: Wiem, że data i tak dalej, ale oglądając strimki tego pozera ten wpis jeszcze bardziej prawdziwy. Ostatnio #!$%@?ł sie 5 piwkami, wbił na discorda i zaczął niesamowicie mitomanić. Typowi od sławy i hajsu kompletnie w dupie sie #!$%@? do tego stopnia, ze dla niego siedzienie dziennie kilkunastu godzin przy kompie i zarabianie przy tym 100k miesiecznie jest trudne i mówi jeszcze ze ma najciężej ze wszystkich XD.