Wpis z mikrobloga

Dobra polewa z tego #xayoo ( ͡º ͜ʖ͡º) że ma się za następną wielką gwiazdeczkę bo wybił się trochę na dzieciarni z lola i mniecrafta...a to tylko kolejny wylew jakich tysiące na tym rakowym yt...
Masz się za takiego wygrywa i ciśniesz przegrywów z wykopu gdzie dokładnie wyglądasz tak jak oni...
Farbowane włoski, rureczki a jak tyłem staniesz to nie wiadomo czy to koleś czy laska...normalnie full splendor u 10latków...
Podziwiam też w tym filmiku gdzie obrabiasz wszystkim dupe po gali ( ͡º ͜ʖ͡º) to autozaoranie gdzie powiedziałeś że się wystraszyłeś typka bo ci siema powiedział prze kozak jesteś i wygryw do naśladowania...
Następnym razem może ogarnij kim ty jesteś zanim zaczniesz po innych jeździć ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo normalni ludzie to mają beke ale z takich jak ty...no ale wiadomo na przegrywach gimbusach hajs ich starych się zgadza i wyświetlenia...fejm doj$$$ny...
#polskiyoutube #famemma #boxdel #patostreamy #danielmagical
Pierogowy_Imperator - Dobra polewa z tego #xayoo ( ͡º ͜ʖ͡º) że ma się za następną wie...

źródło: comment_26gyYf2MXE4DJitcsy3iUTik5U1vKrTo.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@junbun: Powiedział miesięczny przegryw ( ͡º ͜ʖ͡º) wiem że uraziłem twojego idola i wzór do naśladowania...wystarczy poczytać twoje wpisy żeby wiedzieć jakim rakiem jesteś...przez właśnie takich jak ty takie leszcze jak on jadą po normalnych ludziach z wykopu i mówią że tu wszyscy tacy są ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@oswellspencer: Ja się nie wczuwam ( ͡º ͜ʖ͡º) ja mam tyko beke z tego że typ który wygląda jak 16letnia mutacja gimba rurkowca z nerdem przez 15 minut obrabia dupe wszystkim na gali...jak się zachowywali i jak wyglądali..a jeszcze większą polewe mam z dzbanów które wbijają go tu bronić ( ͡° ͜ʖ ͡°) bez żadnych argumentów...
  • Odpowiedz
@Pierogowy_Imperator: ale on ma racje, większość wykopu to przegrywy życiowe które myślą że mogą niszczyć wszystkich w internecie a w rzeczywistości okazują się być jak @Kuracyja. Gdyby podeszło do ciebie trzech typów z posturą pudziana to też byś się lekko wystraszył no cóż zapomniałem że jesteśmy w internecie i tutaj nikt się nie boi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xdestx3: Spoko ty masz swoje zdanie a ja swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°) i wiem że są na wykopie takie przegrywy...nawet paru widzę w tym wpisie o czym pisałem wcześniej ale używanie takich ogólników że wszyscy czy prawie wszyscy tacy tu są to czysta infantylność zwłaszcza jeśli robi to koleś który wygląda i zachowuje się jak rakowy 16latek ( ͡º ͜ʖ͡º)
Idąc
  • Odpowiedz
@Syn_Diabla: Ten wpis mama ci pomagała pisać czy co ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo nagle z poziomu 10latka pojechałeś tak na 17...
Normalni ludzie to nie mają czasu ( ͡º ͜ʖ͡º) ale oglądać jakiegoś xayoo wziętego nagle z dupy... a Blowka w to nie mieszaj bo to inna liga i ten twój idol pod którego wielkim wrażeniem jesteś jak widać...to mu może
  • Odpowiedz