Wpis z mikrobloga

wiem, że ten tag #codziennymizoginizm już trochę umarł, ale przeczytałam dziś coś tak obleśnego i żałosnego, że aż nie zdzierżę. dla mnie jeszcze "wisienką na torcie" jest tutaj ta stulejarska wstawka o "napakowanym czarnuchu" XD

komentarz odnośnie instagramowy akcji #karmiewszedzie. link do wątku [tutaj](https://www.wykop.pl/wpis/33405123/kobiety-to-maja-#!$%@?-w-tych-glowach-xd-dla-int/).

#stulejacontent #smalcealfa #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
kwasnydeszcz - wiem, że ten tag #codziennymizoginizm już trochę umarł, ale przeczytał...

źródło: comment_L9GLwHf61bDlnC3lWWO83sV4B7W2uUcy.jpg

Pobierz
  • 62
@kwasnydeszcz: Napisane wulgarnie, ale w zasadzie trafnie. Mimo, że jestem ojcem dwójki dzieci zgadzam się z nim. Dla mnie też jest obrzydliwe gdy matki w centrach handlowych karmią i przewijają gdzie popadnie, choć mają do tego przystosowane pokoje. Tak jakby żadne zasady ich nie dotyczyły. Bo o ile jeszcze karmić można dyskretnie bez wywalania wymion na widok wszystkich, tak przewijanie gówien nie jest zbyt estetyczne.
równie dobrze możesz odwrócić wzrok. to nie boli.


@kwasnydeszcz: Zanim odwrócę wzrok muszę wiedziec czego chcę uniknąć. Ten argument jest więc inwalidą.

a muszą wyglądać apetycznie podczas karmienia?


Nie muszą, ale wyglądają jak wyglądają. I nie chodzi mi o samą czynność karmienia, ale ogólnie cały okres karmienia piersią. Będziesz miała dziecko, to zrozumiesz o czym mówię. I jak wyżej pisałem- tak samo gorszy mnie żul czy facet z ptakiem na wierzchu.
@kwasnydeszcz tylko że to się przerodziło w to, że matki kłócą się o to karmienie dla zasady, bo ktoś śmiał się oburzyć, że robi to w miejscu publicznym. Argument z tym, że odwróć wzrok jest bzdurny, czyli mogę iść się odlać pod byle krzak w środku miasta, wystarczy, że odwrócisz wzrok. Nie chodzi o to, żeby tego zabraniać, tylko żeby matki robiły to dyskretnie

Chociaż tak szczerze mówiąc, to nie wiem czy