Wpis z mikrobloga

wiem, że ten tag #codziennymizoginizm już trochę umarł, ale przeczytałam dziś coś tak obleśnego i żałosnego, że aż nie zdzierżę. dla mnie jeszcze "wisienką na torcie" jest tutaj ta stulejarska wstawka o "napakowanym czarnuchu" XD

komentarz odnośnie instagramowy akcji #karmiewszedzie. link do wątku [tutaj](https://www.wykop.pl/wpis/33405123/kobiety-to-maja-#!$%@?-w-tych-glowach-xd-dla-int/).

#stulejacontent #smalcealfa #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
kwasnydeszcz - wiem, że ten tag #codziennymizoginizm już trochę umarł, ale przeczytał...

źródło: comment_L9GLwHf61bDlnC3lWWO83sV4B7W2uUcy.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: nie rozumiem takich ludzi, przecież nie muszą na te cycki spoglądać. Jak ktoś żebra na starówce to ludzie potrafią jakoś przejść ignorując, a jak posadzisz w tym miejscu karmiącą madke, ktora czasem naprawdę wyjścia nie ma (napewno by wolała karmić we własnym domu na wygodnym fotelu) to wszystkim #!$%@?!!
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: Napisane wulgarnie, ale w zasadzie trafnie. Mimo, że jestem ojcem dwójki dzieci zgadzam się z nim. Dla mnie też jest obrzydliwe gdy matki w centrach handlowych karmią i przewijają gdzie popadnie, choć mają do tego przystosowane pokoje. Tak jakby żadne zasady ich nie dotyczyły. Bo o ile jeszcze karmić można dyskretnie bez wywalania wymion na widok wszystkich, tak przewijanie gówien nie jest zbyt estetyczne.
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: No jest krową, co poradzę¯\_(ツ)_/¯ Specjalnie użyłem takiego określenia, bo niestety piersi kobiece w czasie gdy karmią dziecko nie wyglądają apetycznie. Dlatego właśnie można np. w parku zakryć się chustą, a w centrum handlowym skorzystać z pokoju dla matki z dzieckiem.
  • Odpowiedz
@kiszczak: Kobiety mają prawo pokazać kawałek ciała tylko żeby sprawiać estetyczną przyjemność facetom czy do czego zmierzasz fragmentem na temat braku apetycznego wyglądu?
  • Odpowiedz
Można dziecko karmić dyskretnie. To nie boli.


@kiszczak: równie dobrze możesz odwrócić wzrok. to nie boli.

niestety piersi kobiece w czasie gdy karmią dziecko nie wyglądają apetycznie


a muszą wyglądać apetycznie podczas karmienia?
  • Odpowiedz
@kiszczak: ja to wiem, nie musisz mi tłumaczyć ale uwierz ze czasem nie ma wyjścia a przecież nie pójdzie karmić w smierdzącym szalecie miejskim, a argument z chustą może być niewystarczajacy bo są dzieci, które takiej chusty się po prostu boją, nie lubią i płaczą.
  • Odpowiedz
@BotGirl: Bo tak samo gorszy mnie żul w obsranych gaciach, bądź ktoś wyjmujący penisa w miejscach publicznych. Chodzi o poczucie estetyki. Jak już pisałem, można dziecko karmić dyskretnie.
  • Odpowiedz
równie dobrze możesz odwrócić wzrok. to nie boli.


@kwasnydeszcz: Zanim odwrócę wzrok muszę wiedziec czego chcę uniknąć. Ten argument jest więc inwalidą.

a muszą wyglądać apetycznie podczas karmienia?


Nie muszą, ale wyglądają jak wyglądają. I nie chodzi mi o samą czynność karmienia, ale ogólnie cały okres karmienia piersią. Będziesz miała dziecko, to zrozumiesz o czym mówię. I jak wyżej pisałem- tak samo gorszy mnie żul czy facet z ptakiem na
  • Odpowiedz
@kiszczak: Oczekujesz też że ludzie nie będą nic spożywać w miejscach publicznych, bo to niezbyt estetyczna czynność? Nie gorszą Cię głębokie dekolty? Taka sama skóra.
  • Odpowiedz
Taka sama skóra.


@BotGirl: Dekolt to nie część ciała uznawana za intymną.

bo to niezbyt estetyczna czynność?


Gdy ktoś je jak świnia- to tak, też gorszy. Można również jeść kulturalnie i estetycznie.
  • Odpowiedz
@EndlessDream: Żeby bez gorszenia innych karmić gdzie chce. A jak się nie da to tak jak pisałem- korzystać z pomieszczeń do tego przeznaczonych, a na otwartej przestrzeni wybrać najbardziej ustronne miejsce. Tak w ramach współżycia społecznego.
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz tylko że to się przerodziło w to, że matki kłócą się o to karmienie dla zasady, bo ktoś śmiał się oburzyć, że robi to w miejscu publicznym. Argument z tym, że odwróć wzrok jest bzdurny, czyli mogę iść się odlać pod byle krzak w środku miasta, wystarczy, że odwrócisz wzrok. Nie chodzi o to, żeby tego zabraniać, tylko żeby matki robiły to dyskretnie

Chociaż tak szczerze mówiąc, to nie wiem
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz Tak. Karmiace kobiety zamknac w domach. Niech siedza i ani nosa wysciubic!!!! Cycek ze slina nimowlaka obrzydlistwo najgorsze. Karmic mechanicznie.

Co ci ludzie tu wypisuja sie w glowie nie mieści...
  • Odpowiedz