Wpis z mikrobloga

Pytanie do użytkowników #iqos. Jak wrażenia? Warto przejść ze zwykłych fajek? Zastanawiam się nad rzuceniem i nie wiem czy brać to nowe ustrojstwo, czy e-kiepa
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PaboXZ: Wszystkie powyższe opinie negatywne, a nie mam znajomego który by nie spróbował IQOSa i został przy fajkach. Nie masz kapcia w ustach po paleniu, minął mi kaszel, mniejszy kac po imprezach, nie śmierdzisz fajkami bo nie ma dymu i substancji smolistych. Oczywiście nie mówię że koledzy wyżej kłamią bo to subiektywne odczucia i tak powinno być, najprościej będzie wziąć IQOSa na testy na tydzień za darmo i samemu się
  • Odpowiedz
@PaboXZ: używam IQOSa od ponad miesiąca. Polecam bardzo. Nie śmierdzę, czuję się lepiej. Jak próbowałem zapalić zwykła fajkę to j---e niemiłosiernie, ma taki dziwny wędzony smak. Bleh
  • Odpowiedz
@krzysztof-es-545: @PaboXZ: Też jako palacz IQOSa bym nie powiedział że jest zdrowszy od efajek, bo to jednak jest tytoń, także raczej tutaj efajek na plus. Jednak w porównaniu z efajkami przynajmniej czujesz coś z papierosa, zaciąganie się itd., także z fajek definitywnie łatwiej na iqosa przejść
  • Odpowiedz
@PaboXZ: Straszny kibel. Wkład wystarcza na kilkanaście buchów, śmierdzi jakbyś palił starą wędzoną rybę i ten brak dymu powodujący, że po tych parunastu buchach siegasz po fajkę i zaplniczkę. Kup sobie dobrego efaja.
  • Odpowiedz
Chyba skończy się na testach jednego i drugiego, IQOS jakoś bardziej do mnie przemawia, ale e-papieros daje chyba lepsze perspektywy do całkowitego rzucenia.

@spwasch: @Czarnyczlowiek: Odnośnie smaku, wczoraj znajomy mnie poczęstował IQOSem i smak mi tak bardzo nie przeszkadzał, może przez to, że to był mentol

W każdym razie dziękuję wszystkim za odpowiedzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@PaboXZ: pale iqos i jest bardzo spoko, przemawia do mnie fakt wkładów - zaczynasz i kończysz, a przy e-papierosach ciągniesz i ciągniesz i ciągniesz.... ;)
  • Odpowiedz
Byłam nałogowym palaczem paczka dziennie spokojnie wypalona próbowałam wszystkich możliwych fantastycznych tabletek ,gum i tym podobnych rzeczy z wielkim rozczarowaniem.Mimo zagrożenia życia (zakrzepica tętnic) nałóg był mocniejszy idąc spać myślałam już porannej chmurce. Smród moich ubrań przeszkadzał moim bliskim (ja go nie czułam) p-------y elektroniczne te z kropelkami nie dla mnie .Dobra ostatnia proba walki z uzależnieniem cudowny produkt IQOS z dużym dystansem podeszłam do tego produktu.(kolejna ściema)Kupiłam i zaczęłam go palić
  • Odpowiedz
Ja uzywam Iqos'a od dwoch tygodni i uwazam, ze jest naprawde spoko. Po pierwsze to od trzeciego dnia nie pale juz zwyklych papierosow, nie smierdze, czuje sie lepiej, a po nocy nie wstaje z kapciem w ustach. Do smaku trzeba sie przyzwyczaic. Mi zajelo to wlasnie kolo 3 dni, w tym czasie podpalalem jeszcze "zwykle" fajki. Teraz nawet nie mysle o zapaleniu papierosa.
Co do ceny zakupu to standardowa 400 zl za
  • Odpowiedz
Namówiono mnie na IQOS-a (dostałem wersję 2.4) i rzeczywiście mogę potwierdzić że jak się człowiek zmusi kilka dni palić to "pachnące inaczej" coś, to zwykły papieros smakuje jakby się człowiek zaciągał gryzącymi tanimi perfumami (takie skojarzenie :) ).

Koszt paczki - aktualnie 15 zł, zobaczymy co zrobią jak uzbierają pulę użytkowników albo jak skończy się sprzedaż bez akcyzy. Starcza na tyle samo (mi nawet na minimalnie dłużej) co zwykła paczka.
Czy to
  • Odpowiedz
Tak czy siak mogą nas dosięgnąć choroby palaczy, pamiętajmy o tym. Mi tam żadne nowe rewolucyjne podejście do palenia nie jest potrzebne, dawno rzuciłam. Mam się dobrze, a teraz namawiam do tego mojego faceta. Kupię mu nawet tabex czy inny specyfik, byleby z tym skończył. Do niczego mu się to nie przydaje, a niszczy tylko zdrowie.
  • Odpowiedz
#iqos#2019#promocja Iqos 2.4 Plus za 150zł + 3 paczki HEETS za darmo.

Oferta tylko dla pełnoletnich i palących.

Promocyjna cena tylko przy zakupie przez ten link:
  • Odpowiedz