Wpis z mikrobloga

Pytanie do użytkowników #iqos. Jak wrażenia? Warto przejść ze zwykłych fajek? Zastanawiam się nad rzuceniem i nie wiem czy brać to nowe ustrojstwo, czy e-kiepa
  • 32
  • Odpowiedz
Hej :) tylko do 30.09 promocja na Iqosa kod na 120 zł + 10 paczek hits gratis :) jakby ktoś chciał linka na zniżkę polecam ; https://api.iqosfriends.pl/polecam?a=3E5N0GY można wypróbować za darmo można od razu wziąć :) to super opcja ja mam iqosa od niedawna też z polecenia umówiłam się że sprzedawca wszystko mi powiedział i pokazał :) także jeśli się ktoś waha warto umówić się na takie spotkanie
  • Odpowiedz
Testuje piąty dzień. Jaram więcej niż normalnych fajek bo mogę to używać w domu, samochodzie i bardzo polu bilem to. Smak tylko początkowo jest inny/nie przyjemny (po trzech dniach zapaliłem normalną fajkę i była ohydna). Jest promocja po to żeby ludzi przyzwyczaić. Wcześniej paliłem tylko w pracy i do alkoholu, teraz cały dzień. Chcesz rzucić to tego nie kupuj. Kaszel ustal wiec na plus. Po e-kiepach miałem problemy z krążeniem i kilka
  • Odpowiedz
Jak najbardziej polecam. Używam IQOSa 3 juz rok i na pewno nie wróce do tradycyjnych papierosów. U mnie również kaszel ustąpil, poprawiła się kondycja i ogólnie zdrowotnie czuje się lepiej. Po jakimś czasie zepsuł mi się podgrzewacz i po kontakcie z supportem już na drugi dzień rano był u mnie kurier z całkiem nowym podgrzewaczem na wymiane, także jeśli chodzi o obsługe klienta również bardzo na plus. Co do smaku bardzo szybko
  • Odpowiedz
Od dwóch lat pale iqosy i teraz szczera opinia. Gdybym mógł na balkonie i w pracy palic zwykle w życiu bym tego nie kupil ( po e-fajce się dusze a próbowałem kilka i mam dalej eGo AIO D22xl)
1 bateria trzyma krotko i zanim zdąży ktoś się napalić juz po ( czekanie kolejne 2/4 min by się naładował.
2 brak składu hitsów
3 brak możliwości wymiany grzałki i bateria
4 czyszczenie upierdliwe a śmierdzi gorzej niż z popielniczki,  gdy się grzałka zrobi czarna trudno ja do czyscic ale bardzo łatwo złamać.
5 po paru sztukach hets śmierdzieli bardziej niż zwykle fajki
  • Odpowiedz