Wpis z mikrobloga

@EndlessDream: wierutna bzdura, na fakturze z hurtowni masz ilosc butelek i ilosc skrzynek ktora mozesz zwrocic, i jest to ilosc ktora kupiles, reszte butelek i skrzynek mozesz sobie sprzedac na skup z duza strata, ludzie znajduja sobie biznes zycia i wygrzebuja butelki ze smietnika, i potem taki biznesmen oburzony ze mu nie przyjmiesz
trzeba bylo kupic 3 piwa, wymieniajac 3 butelki.dostanesz paragon i siup z plecaka mu 3 butelki, do oddania. W koncu masz paragon hihihi

@ali-gator: czasem może zadziałać, ale większe cwaniaki po zwrocie paragon zabierają lub oznaczają dopiskiem "zwrot kaucji". Natomiast przy wymianie pustych na pełne, kaucji nie drukują na paragonie lub dają od razu dwie pozycje: "wydanie butelek +Xzł" oraz "zwrot butelek -Xzł".
@EndlessDream: na hurtownie zwracasz tyle butelek i kontenerow ile zamowiles piwa. Malo ktora hurtownia Ci wezmie skrzynki z butelkami nad stan a nie mowiac juz zeby Ci za nie zaplacili w ogole. Przeciez oni nie potrzebuja wiecej skrzynek i butelek niz wyworza z magazynow. Nikt nie bedzie skladowal tego i zagracal sobie miejsce na magazynie.
@WojA: mi pani w osiedlowym powiedziała ze spoko przyjmie bo mnie kojarzy i poszedłem następnego dnia oddac butelki i powiedziała że nie bo nie mam paragonu( ͡° ͜ʖ ͡°)
@EndlessDream: widocznie zalezy to od hurtowni, tutaj jest tak w kazdej z ktorej zamawiamy, tylko jedna jakos tam da sie przekonac zeby wziac czasem wiecej, reszte butelek mozemy sobie wlozyc w kieszen.
@ButtHurtAlert: sklpe ma obiawiazek butelki wymieniac, a nie skupowac :) jesli ktos przyjmuje opakowania zwrotne bez paragonu to robi to z wlasnej woli nie z przymusu, stalym klietom wiadomo ze nie robi sie problemow, chodzi glownie o lumpow